World of Tanks zrobi Blitzkrieg na konsolę

wot

 

Jedna z najpopularniejszych gier MMO pozwalają przenieść się w czasy Drugiej Wojny Światowej i pełnić rolę dowódcy czołgu około rok temu przeniosła się również na konsole Xbox 360. Niedawno Wargaming.net ogłosiło, że konsola nowej generacji Xbox One również doczeka się swojej wersji.

Co najważniejsze w tej nowinie? Otóż:

 

World of Tanks na Xbox One wspierać będzie multiplatformową rozgrywkę. Oznacza to, że gracze zarówno na Xbox One jak i Xbox 360 czy także ci, grający na komputerach będą mogli zmierzyć się ze sobą w rozgrywce.

-Jeśli wcześniej grałeś w World of Tanks na Xbox 360, to Twój postęp, doświadczenie oraz uzyskane przedmioty i pojazdy przejdą razem z Tobą na nową konsolę Xbox One wraz z kontem Xbox Live.

-Możesz prowadzić rozgrywkę nadal na Xbox 360 oraz Xbox One, to nic nie znaczy, całe doświadczenie, które uzbierasz, złoto, które zbierzesz czy pojazdy, które ulepszysz będą dostępne dzięki kontu Xbox Live, zarówno na konsoli starej jak i nowej generacji.

 

Premiera gry na Xbox One na pewno ukaże się jeszcze w tym roku, a tymczasem, dostępny jest już zwiastun w wersji polskiej:

 

 

Komentarze