World of Tanks na urządzenia mobilne

 

wot

 

World of Tanks na urządzenia mobilne.

Od dawna wiadomo, że World of Tanks to gra, która niezwykle szybko się rozwija, a wydawca, Wargaming.net stworzyło istne uniwersum walki, w powietrzu, na lądzie oraz na morzu. Od niedawna gra World of Tanks jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami iOS, czyli takimi produktami jak iPhone, iPad czy iPad Touch. Dobra wiadomość także dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android ? od niedawna World of Tanks Blitz jest także dostępne dla wybranych urządzeń z tym systemem. Pełną listę urządzeń możemy znaleźć na oficjalnej stronie wydawcy.

 

Co oferuje World of Tanks Blitz?

 

World of Tanks Blitz to przede wszystkim wiele różnorodnych lokacji dostępnych dla graczy. Swoim czołgiem możemy przeprowadzić bitwę na wąskich uliczkach Europy, bezkresnych pustyniach czy górzystych wybrzeżach. Gra oferuje swoim graczom ponad dziewięćdziesiąt czołgów i innych pojazdów pancernych znanych z drugiej połowy dwudziestego wieku.

 

Gra oferuje możliwość walki w drużynach, jak w standardowej wersji WoT na komputery stacjonarne i laptopy. Model World of Tanks Blitz jest oparty na zasadzie Free to Play, jest dostępna zupełnie za darmo. Nie czekaj więc i ściągnij ją na swoje urządzenie mobilne.

 

Gra do pobrania na urządzenia IOS oraz android 

 

Komentarze