Tribal Wars 2 ? zapowiedź

tw2

 

Wydawcą gry Tribal Wars 2 jest InnoGames, znane także z takich tytułów jak Forge of Empires, Grepolis, Plemiona czy The West.  Tribla Wars 2 jest grą na przeglądarki, co ważne, ma być dostępna w polskiej wersji językowej oraz być zupełnie darmowa (oczywiście z wprowadzonymi mikropłatnościami). Planowana, bliżej nieokreślona data wydania tej produkcji to 2015 rok.

 

Tribal Wars 2 ma być kontynuacją produkcji znanej pod nazwą Plemiona. Tribal Wars 2 obecnie przygotowuje się do wprowadzenia wersji beta testów, możemy się zarejestrować i czekać, czy akurat szczęście uśmiechnie się do nas i będziemy mogli testować grę.

 

Tribal Wars 2 przeniesie nas do średniowiecza, gdzie będziemy mieli za zadanie przekształcenie naszej małej osady w wielkie miasto otoczone grubymi murami. Gromadzenie surowców, handel, rozwój technologii oraz budowa potężnej armii to podstawa. Dzięki niej będziemy mogli wyznaczać nowe kierunki, atakować przeciwników, grabić, a nawet przejmować słabsze od nas miasta.

 

Tribal Wars 2 wzbogaca grę o nowe budynki oraz nowe rodzaje wojska, także oprawa graficzna została odświeżona i przyjemniejsza dla oka. Nic tylko czekać i zarejestrować się jak kandydat do testowania przyszłego hitu!

 

 

Komentarze