Tribal Wars 2 na urządzenia z systemem Android.

tw2

 

Od dłuższego czasu, fani gry Tribal Wars 2 mogą również grać w nią na swoich urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Przypomnijmy, jest to darmowa gra strategiczna należąca do grupy gier MMO. Wydana przez firmę InnoGames jako kontynuacja hitu, czyli pierwszej części Tribal Wars. Gra przenosi nas do średniowiecza, gdzie pod swoją opiekę dostajemy jedno z wielu miast, które w wyniku ciągłych walk popada w ruinę. Naszym głównym zadaniem będzie powrócenie do czasów świetności owego miasta oraz zdobywanie coraz to dalszych terenów.

 

Tribal Wars 2 stawia przede wszystkim na współpracę pomiędzy graczami, w pojedynkę, na dłuższą metę niestety zwykły gracz nie będzie w stanie wiele zdziałać. Dlatego jeśli chcesz zaistnieć w grze Tribal Wars 2, zawiąż wiele sojuszy, a przede wszystkim dokładnie przemyśl swoje polityczne decyzje, zanim wprowadzisz je w życie.

 

W grze Tribal Wars 2 możesz przede wszystkim budować swoje miasta z wykorzystaniem szesnastu różnych budynków, walczyć trzynastoma różnymi jednostkami wojskowymi, planować swoje ataki, zajmować inne wioski oraz przejmować terytorium swoich wrogów. Wstąpienie do jednego z klanów to podstawa, dzięki temu będziesz mógł bezpiecznie handlować podstawowymi w grze surowcami.

 

Tribal Wars 2 na urządzenia przenośne z systemem Android to przede wszystkim możliwość rozgrywki przy użyciu tego samego konta, które używasz w przeglądarce internetowej.

 

Ściągnij grę już dzisiaj z oficjalnego sklepu Google Play.

Pobierz Tribal Wars 2 android

 

 

Komentarze