World of Warships

Graj teraz za darmo →
3D Do Pobrania Strzelanki
Ocena:

Pobieranie
World of Warships darmowa gra mmo o okrętch

http://grymmo.pl/game/world-of-warships/Wargaming.net ? o tym studiu wydawniczym nie trzeba nikomu przypominać. Każdy szanujący się gracz wie, że to właśnie ta firma wydała między innymi takie tytuły jak World of Tanks czy World of Warplanes. World of Warship, czyli produkcja, o której teraz będziemy rozmawiali jest kolejnym dzieckiem stajni Wargaming.net i będzie traktowała o wielkich bitwach na morzach i oceanach. Rzecz jasna jest to gra przeznaczona na komputery PC w postaci tak zwanego klienta. Nasz sprzęt musi spełniać minimalne wymagania, byśmy mogli bez problemy cieszyć się rozrywką płynącą z rozgrywki. Minimalne wymagania sprzętowe podane przez producenta to przede wszystkim procesor o taktowaniu 2.2 Gigaherca lub lepszy, karta graficzna klasy GeForce 8600GT lub lepsza, 2 Gigabajty pamięci operacyjnej RAM. Oczywiście o stałym dostępie do internetu nie musimy chyba wspominać? Zalecane wymagania sprzętowe są oczywiście o wiele większe od wymaganych, dlatego też gra będzie najlepiej ?chodziła? na nowych sprzętach. Najważniejsze, gra podobnie jak World of Tanks jest zupełnie darmowa i dostępna praktycznie dla każdego na całym świecie.

walka na morzu w world of warships

Poprowadź swój okręt wojenny do zwycięstwa.

World of Warships to kolejna produkcja MMO tego znanego wydawcy, która daje nam możliwość skorzystania z symulatora statków wojennych, które były obecne na morzach i oceanach w XX wieku. Całą akcję gry będziemy mieli okazję podziwiać na otwartych oceanach, gdzie pełne armady statków wojennych będą toczyły ze sobą bitwy na otwartej wodzie. W grze spotkamy aż kilkanaście modeli statków wojennych wzorowanych na tych, które pływały po oceanach i morzach w dwudziestym wieku, czyli w czasach, kiedy miał miejsce największy zbrojny konflikt na świecie. W tym wypadku należy wspomnieć, że twórcy naprawdę się postarali jeśli chodzi o odwzorowanie statków, którymi możemy pływać w tej grze. Świetnie odwzorowane są nie tylko szczegóły wyglądu (które dostrzeżemy przy najwyższych ustawieniach graficznych) ale także możliwości silników, możliwości armat i ogólnie siły ognia są bardzo zbliżone do tych, które naprawdę miały te statki w rzeczywistości.

walka

Nie mogłoby zabraknąć rzecz jasna szeregu możliwości udostępnionych przez twórców Wargaming.net ? mowa oczywiście o szerokiej gamie możliwości dotyczących chociażby ulepszania silników naszego statku, pancerza czy uzbrojenia, tak by być sprawniejszym zarówno w poruszaniu się jak również atakowaniu naszych przeciwników.

Najważniejszym jednak elementem jest oczywiście walka z innymi graczami w przeogromnym świecie gry World of Warships. Różne tryby rozgrywki to standard w produkcjach Wargaming.net. Krótkie kampania z niewielkimi bitwami lub ogromne otwarte tereny w których praktycznie każdy może zaatakować każdego. Nic nie pozostaje jak tylko uzbroić się w amunicję i wypłynąć na szerokie wody walki.

Podsumowując.

World of Warships to produkcja darmowa, nie mająca zbyt wielkich wymagań jeśli chodzi o nasz sprzęt. Jednak jeśli chcemy doświadczyć naprawdę świetnej oprawy graficznej musimy uzbroić się w nieco lepszy sprzęt. World of Warships jest produkcją zupełnie darmową, dostępną dla każdego. Więc nie czekaj, zarejestruj się i zostań kapitanem statku wojennego.

Graj teraz za darmo →

Komentarze