World Of Tanks

Graj teraz za darmo →
3D Akcja Do Pobrania
Ocena:

Pobieranie
world of tank gra mmo za darmo

Któż z nas nie oglądał czterech pancernych? Oczywiście najmłodsi mogą nie wiedzieć o co chodzi, więc po krótce, warto powiedzieć, że był to film mówiący o polskich żołnierzach i psie, którzy poruszali się czołgiem Rudy 102. O czołgach traktuje również gra, Massively Multiplayer Online, której nazwa to World of Tanks. Gra została stworzona przez Wargaming.net i obecnie gra w nią naprawdę spora liczba osób, wszystko ze względu na wielką grywalność, a także niezwykle dopracowaną grafikę. Oczywiście gra jest stworzona w technologii 3D przez co podstawowy plik instalacyjny zajmuje ponad jeden gigabajt miejsca na dysku twardym. Niestety obecnie gra jest dostępna tylko w wersji angielskiej.

Na czym polega cała gra?

Cały system walki jest bardzo prosty, po załadowaniu mapy pojawiają się dwie drużyny, które wzajemnie walczą przeciwko sobie i muszę się wyeliminować do ostatniego walczącego czołgu. Producent gry nie bawił się zbytnio we wprowadzania nowych graczy, jednak rzuceni w kocioł walki szybko nauczymy się obsługi oraz tego co najważniejsze w tej grze, czyli szybkiego reagowania i podejmowania odpowiednich decyzji tak, by nasz czołg (z początku malutki i kruchy) przetrwał walkę.

czołg w garażu

Gra posiada cztery bardzo ważne elementy dla produkcji tego typu, przede wszystkim element symulatorów, sterujemy czołgiem, który z czasem będzie wymagał od nas coraz większych umiejętności, posługiwania się samą maszyną oraz uzbrojenie czy innego rodzaju wyposażeniem zawartym w naszej maszynie. Standardowy element gry RPG z potyczki na potyczkę stajemy się coraz bardziej doświadczonymi graczami, mamy możliwość ulepszania naszego czołgu oraz wybierania coraz to lepszych maszyn. Element akcji, czyli niesamowite bity w czasie rzeczywistym gdzie musimy mieć wysoce rozwiniętą umiejętność szybkiego reagowania oraz orientacji tak, by przeciwnik nie zaszedł nas od tyłu bo w takiej sytuacji od przegranej dzieli nas zazwyczaj jedynie jeden strzał. Najważniejszy element w grze czyli element strategiczny, jeśli nasza drużyna nie będzie umiała ze sobą współpracować, a każdy będzie robił to co mu się rzewnie podoba to możemy mieć pewność, że nawet z najbardziej amatorską drużyną mamy niewielkie szanse.

Niszczycielska moc z czasów II Wojny Światowej.

W grze jak już nie trudno się było domyślić lub dowiedzieć mamy naprawdę spory wybór czołgów, jednak warto powiedzieć, że to nie byle jakie czołgi, a maszyny które wygrywały wiele pancernych potyczek w czasie II Wojny Światowej, która do tej pory była największym militarnym zdarzeniem. To właśnie wtedy na świecie najszybciej ewoluowały wszystkie rodzaj czołgów, to wtedy wytwarzano coraz to bardziej zaawansowane technologicznie maszyny.

celowanie czołgiem

W grze mamy dostępne czołgi, które walczyły dla trzech różnych państw. Nie trudno się domyślić, że chodzi o czołgi niemieckie, czołgi amerykańskie oraz czołgi radzieckie. Gra oferuje nam również możliwość prowadzenia nie tylko czołgów ale także haubic samobieżnych i innego rodzaju ciężkiego sprzętu, wszystko zależy do tego jak daleko zajdziemy w drzewie rozwoju.

Podsumowując?

World of Tanks to gra przeznaczona przede wszystkim dla osób fascynujących się militarią, a jeżeli dochodzi do tego zafascynowanie II Wojną Światową oraz ciężkim sprzętem jaki tam występował to mamy idealny przepis na wielogodzinną rozrywkę. Niewątpliwym plusem gry jest wcześniej wspominana grafika oraz 4 ważne elementy gry. Na plus wychodzi również to, że gra jest w zupełności darmowa. Niestety część nowicjuszy może narzekać na brak opcji walki przeciw sztucznej inteligencji, a obywatele innych krajów niż trzy wyżej wymienione mogą czuć się urażeni brakiem czołgów chociażby włoskich czy francuskich. Mimo wszystko gra jest godna polecenia dla każdego miłośnika militariów.

 

Graj teraz za darmo →

  World of Tanks zrobi Blitzkrieg na konsolę

    Jedna z najpopularniejszych gier MMO pozwalają przenieść się w czasy Drugiej Wojny Światowej i pełnić rolę dowódcy czołgu około rok temu przeniosła się również na konsole Xbox 360. Niedawno […]

  World of Tanks ? Winter Showdown

  Wargaming.net nie przestaje zaskakiwać swoich graczy nowościami oraz ciekawostkami coraz wprowadzanymi do ich flagowej produkcji jaką jest World of Tanks. Na początku nowego roku w grze World of Tanks wprowadzono […]

  World of Tanks na urządzenia mobilne

      World of Tanks na urządzenia mobilne. Od dawna wiadomo, że World of Tanks to gra, która niezwykle szybko się rozwija, a wydawca, Wargaming.net stworzyło istne uniwersum walki, w […]

  Update 9.2 w World of Tanks

    W czwartek 31 lipca bieżącego roku byliśmy świadkami nowej aktualizacji gry World of Tanks do wersji 9.2. Dzięki tej aktualizacji, gracze otrzymali między innymi nowe elementy w grze, bardziej […]

Graj teraz za darmo →

Komentarze