Wizard 101

Graj teraz za darmo →
3D Do Pobrania MMORPG
Ocena:

Pobieranie
gra o czarodziejach wizard 101

Gameforge to wydawca gier, który ma na swoim koncie tak wiele popularnych tytułów, których w ogóle nie trzeba przedstawiać, że śmiało możemy uznać tą firmę za jedną z najlepszych w wydawaniu gier. Goblin Keeper, Elsword, Metin 2 czy chociażby BiteFight to jedne z bardziej głośnych tytułów. Dziś jednak przyjrzymy się bliżej grze opartej na kliencie noszącej nazwę Wizard 101. Z racji tej, że gra jest oparta na kliencie warto przyjrzeć się minimalnym wymaganiom systemowym stawianym przez grę. Procesor o taktowaniu zaledwie jednego Gigaherca, 512 Megabajtów pamięci operacyjnej RAM oraz karta graficzna klasy GeForce 2. Gra o magii i czarodziejach, niewątpliwie z gatunku fantasy, która przyniesie nam sporo zabawy, równie młodszym graczom. Dzięki temu, że gra jest dostępna w polskiej wersji językowej młodsi gracze nie będą mieli z nią problemów, jednak trzeba pamiętać o ograniczeniu wiekowym PEGI 12.

Wybierz jedną ze szkół i ucz się magii.

Czyż nie brzmi to jak historia rodem z Harrego Pottera lub innej słynnej opowieści o młodym czarodzieju? Dzięki grze Wizard 101 teraz i my możemy stać się jednym z czarodziejów, którzy władają potężną magią. W grze jest aż osiem szkół magii, jednak samodzielnie jej nie wybierzemy, ponieważ tuż po założeniu konta będziemy musieli odpowiedzieć na szereg trudnych pytań zadanych nam przez potężnego Merla Ambrose?a, który na podstawie odpowiedzi na te pytania dopasuje dla nas odpowiednią szkołę magii. Przecież niebezpiecznym byłoby uczyć się magii, która nie jest odpowiednia dla naszego charakteru. Jednak nie wszystko będzie takie kolorowe, tuz po wybraniu odpowiedniej szkoły magii trafimy do Szkoły Życia, gdzie zostaniemy poinstruowani o podstawowych zasadach i czynnościach jakie prawdziwy Mag wiedzieć powinien. Leczenie, podstawowe tricki, sztuczki magiczne oraz w późniejszym czasie wiele, wiele innych zaklęć, które pozwolą nam skutecznie i bezpiecznie walczyć z największym zagrożeniem jakie czeka na miasteczko magów.

wizard

Gra daje możliwość walki z innymi uczniami by teorię zamienić w praktykę i zdobyć doświadczenie w prawdziwej walce i obronie miasteczka magów. Świat w którym wylądujemy jest naprawdę ogromny i kryje w sobie wiele, naprawdę ciekawych i czasami mrożących krew w żyłach tajemnic. Ponadto możemy wybudować swój własny dom i zarządzać teren przyległym do niego, hodowanie niezwykłych roślin oraz dbanie o swojego pupila, zwierzaka, który będzie nam towarzyszył w każdej podróży to codzienność. W grze znajdziemy naprawdę wiele atrakcji, od konkursów po inne różne zawody, w których oczywiście można zdobyć niezwykle cenne nagrody.

Podsumowując.

Gra Wizard 101 choć przeznaczona raczej dla młodszego grona odbiorców, nada się także dla starszych graczy, którzy pamiętają jeszcze takie produkcje jak chociażby Spyro wydane kiedyś na Play Station. Gra naprawdę zachwyca swoją grafiką, nie jest to oczywiście najwyższy poziom. Świetne pojedynki oraz możliwości jakie daje nam gra pochłoną graczy w zapomnieniu na wiele godzin.

Graj teraz za darmo →

Komentarze