WarGame 1942

Graj teraz za darmo →
Przegladarkowe Strategia Wojenne
Ocena:

wargame 1942 przeglądarkowa gra wojenna

Wargame 1942 to kolejny tytuł gry przeglądarkowej, na którą powinien zwrócić uwagę miłośnik historii, a przede wszystkim okresów w których światem rządziły wojny. Jak sam tytuł gry wskazuje gra będzie dotyczyła okresu Drugiej Wojny Światowej. Wydawcą gry jest znana firma Looki Publishing, która może pochwalić się wydawnictwem takich gier jak chociażby Romadoria, Desert Operations czy Empire Universe 2. Gra jest dostępna na praktycznie każdą przeglądarkę internetową, wystarczy mieć najnowsze aktualizacje i dostęp do Internetu. Dodatkowym plusem gry jest dostępność wielu języków, między innymi angielski, francuski, niemiecki, portugalski i co najważniejsza nasz ojczysty język, polski.

WarGame 1942 daje Ci możliwość wpłynięcia na los świata.

Obecnie jest naprawdę wiele ciekawych gier w sieci, które dają nam wiele możliwości, praktycznie co miesiąc powstają nowe produkcje. Gra WarGame 1942 również niedawno pojawiła się na rynku darmowych gier MMO w które możemy grać za pomocą przeglądarki internetowej.

Oprawa graficzna całej gry jest dobrze dopracowana, pomimo tego, że odzwierciedlenie budynków może nie do końca oddawać klimat tamtych czasów to ogólnie oprawa graficzna jako całość wprowadzi nas w zimny klimat wojny. Jak nie trudno się domyślić, głównym tematem gry będzie walka pomiędzy Aliantami oraz Państwami Osi, które będą starały się przejąć kontrolę nad światem i zbudować swój nowy porządek. Standardowo na początku mamy swoje centralne miasto, które możemy nazwać centrum dowodzenia, które to z kolei będziemy musieli stopniowo rozwijać zgodnie z obraną przez nas taktyką. Na początku skupić się będziemy musieli na wydobywaniu surowców, dzięki którym będziemy mogli rozbudować nasze centrum o kolejne budynki, aż w końcu będziemy mogli przeprowadzać badania naukowe dające nam coraz większe możliwości w grze. Wraz z rozwojem naszej centrali będziemy mogli handlować z innymi graczami oraz co chyba najważniejszego w tego rodzaju grach, tworzyć nowe i dołączać do już istniejących sojuszy.

war game 1942

W samej grze dostępnych jest naprawdę mnóstwo ciekawych jednostek. Przede wszystkim najważniejsi w wojsku są ludzie, więc piechota stanowi tutaj pewną podstawę każdego oddziału. Wojska lądowe, pancerne, artyleria czy lotnictwo to także ważne elementy każdej armii których po prostu nie może zabraknąć by szybko wygrywać walki.

Na początku gry będziemy prowadzeni przez samouczek dzięki czemu szybko poznamy wszystkie tajniki gry oraz ogólne zasady panujące na polu walki. System odznaczeń pomoże nam zorientować się w naszych osiągnięciach zarówno tych na plus jak i tych na minus. Gra WarGame 1942 pozwala nam rozwinąć nasze umiejętności stratega w dużej mierze dlatego, że jest niesamowicie rozbudowana i praktycznie każdy gracz może osiągnąć swój własny tryb rozwoju, który będzie unikalny.

Podsumowując.

Gra WarGame 1942 spodoba się dla każdego fanatyka militari oraz dla osób interesujących się historią. Gra posiada wielu graczy, jest naprawdę mocno rozbudowana co daje nam duże pole do popisu. Zagrać w nią możemy zupełnie za darmo, a przede wszystkim w naszym ojczystym języku.

Graj teraz za darmo →

Komentarze