War Thunder

Graj teraz za darmo →
3D Akcja Do Pobrania
Ocena:

Pobieranie
darmowa gra akcji mmo war thunder

Rynek rozrywki nie jest nasycony grami o tematyce II Wojny Światowej, przynajmniej nie w takim stopniu jak wiele osób by sobie tego życzyło. War Thunder, kolejna gra MMO o tejże tematyce, stara się w pewnym stopniu nadrobić ten niedobór. Stworzona jak również wydana przez Gaijin Entertainment  gra jest naprawdę perełką w tej klasie.

Weź udział w jednym z ważnych starć powietrznych II Wojny Światowej.

War Thunder określany jest jako symulator lotniczy jednak gra pozwala także na prowadzenie walk na lądzie, co było nieodzownym elementem wszystkich największych powietrznych starć podczas II Wojny Światowej. Trzeba zaznaczyć, że twórcy gry postarali się o jak najlepsze odwzorowanie szczegółów każdego z modeli samolotów, w szczególności ich wnętrza, czyli kokpitów. Bitwy są odtwarzane w pełnej skali, tak więc emocje i doznania, które będziemy mogli odczuwać naprawdę będą niesamowite i dadzą nam namiastkę tego, jak czuli się piloci myśliwców podczas takich walk. War Thunder to gra rozbudowana do granic możliwości, pozwala nam na wybranie jednej z dynamicznych kampanii, przechodzenie indywidualnych misji, a dzięki edytorowi, będziemy mogli w dowolny sposób modyfikować misje. Ponadto, gra jest przystosowana zarówno dla początkujących pilotów, jak także tych, którzy chcieli by wziąć stery w swoje ręce i to dosłownie. Zarówno oprawa dźwiękowa jak i sama grafika zasługują na wielką piątkę z plusem. Jeśli mamy naprawdę dobry sprzęt to doznania na najlepszych detalach i rozdzielczości wzrosną kilkukrotnie.

latanie samolotem w war thunder

W grze spotkamy sprzęt lotniczy praktycznie z każdego ważniejszego kraju biorącego udział w walkach podczas II Wojny Światowej, czyli Związku Radzieckiego, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, a także Japonii. Samoloty zostały wiarygodnie odtworzone zarówno pod względem wizualnym jak i technicznym, osiągi takie jak prędkość maksymalna czy zwrotność są zgodne z realnymi osiągami tych samolotów.

walka czołgiem w war thunder

Ponadto z biegiem czasu i nabierania doświadczenia będziemy mogli uczyć się nowych umiejętności pilotażu samolotów jak również ulepszać nasze samoloty o nową broń, mocniejszy pancerz czy zwiększać ich osiągi. War Thunder pozwala także na zakładania klanów, dzięki czemu będziemy mogli prowadzić walki z innymi grupami w trybie wieloosobowym.

Podsumowując.

Już sama tematyka gry War Thunder przyprawia wiele osób o dreszcz emocji. Oglądając chociażby Gameplay?e można dostać zadyszki, ponieważ zarówno grafika gry jak i oprawa dźwiękowa stoi na najwyższym poziomie. Plusem gry jest to, że jest darmowa i już teraz dostępna w polskiej wersji językowej. Walczyć możemy zarówno w pojedynkę jak i w grupach, głównie w powietrzu, ale w grze nie zabraknie okrętów, czy opancerzonych pojazdów takich jak chociażby czołgi.

Graj teraz za darmo →

    Zarabianie w grze War Thunder

    Twórcy gry War Thunder, ze studia Gaijin Entertainment od początku sierpnia udostępnili specjalną platform Content Development Kit, dzięki której każdy gracz będzie mógł wykazać się I zaistnieć w grze nie […]

    WarThunder ? Polska Mapa

    Wydawca gry Warthunder, Gaijin Entertainment, wprowadził niedawno możliwość walki zarówno na lądzie jak I w powietrzu. Prowadzone są właśnie prace nad wprowadzeniem nowych map, w tym także mapy wzorowanej na […]

Graj teraz za darmo →

Komentarze