Vikings: War of Clans

Graj teraz za darmo →
Przegladarkowe Strategia Wojenne
Ocena:

Przeglądarka
vikings war of clans

Vikings: War of Clans to nie lada gratka dla wszystkich miłośników gier strategicznych. Ta darmowa gra mobilna i przeglądarkowa to gwarancja świetnej zabawy na długie godziny! Grę stworzył zespół Plarium Global Ltd, twórcy znanych i lubianych hitów. Dołącz do gry!

Vikings: War of Clans ? zdecydowanie warto zagrać!

Akcja Vikings: War of Clans odgrywa się w dawnym świecie Wikingów. Wcielimy się zatem w walecznych wojowników, którym nie straszne żadne wyzwanie. Co ciekawe, Wikingowie to nie jedyna frakcja, którą będziemy mogli zagrać. To strategiczna, darmowa gra, która jest dostępna na:

  • urządzenia mobilne z systemem iOS;
  • urządzenia mobilne z systemem Android;
  • przeglądarki internetowe.

Jeśli dacie tej pozycji szansę, na pewno nie raz Was zaskoczy! Jesteście ciekawi co na Was czeka?

Rewelacyjna oprawa

Vikings: War of Clans to doskonały tytuł, który wyróżnia się na tle innych dopracowaną mechaniką i świetną oprawą audio-wizualną. Gra posiada wiele wspaniałych animacji, co jest rzadkością w tego typu pozycjach. Strzelanie do statków przeciwnika płonącymi pociskami oraz bezpośrednie odpieranie wrogów w wielkim starciu robi piorunujące wrażenie! Dzięki tak dopracowanej grafice możemy nie tylko nacieszyć oczy, ale także lepiej wczuć się w ten nordycki klimat.

Rozbudowana i miodna rozgrywka

Vikings: War of Clans to świetny tytuł, w który warto zagrać, nawet jeśli nie jesteś fanem gier strategicznych. Tym bardziej, że gra ma naprawdę wiele do zaoferowania. Aby wygrać będziemy musieli handlować z sąsiadami, tworzyć klany i rozbudowywać swoje jednostki. Kluczem do zwycięstwa jest wykonywanie codziennych zadań, które w tej grze są naprawdę emocjonujące i ciekawe. Zanim się obejrzysz, Twoja niewielka osada przeobrazi się w prawdzie mocarstwo. Pamiętaj tylko o rozbudowie jednostek oraz swojej bazy. W bazie można trenować nowych wojowników, tworząc wielką armię, której nikt nie zatrzyma!

Graj teraz za darmo →

Komentarze