Tribal Wars 2 (Plemiona 2)

Graj teraz za darmo →
Przegladarkowe Strategia Symulacje
Ocena:

tribal wars 2

Wydawcą gry Tribal Wars 2, gry przeznaczonej na przeglądarki internetowe, która jest połączeniem zarówno gry strategicznej jak i ekonomicznej, jest studio InnoGames. Jest to kontynuacja wcześniejszego tytułu, a mianowicie pierwszej części Tribal Wars. Jak wcześniej wspomnieliśmy, jest to gra na przeglądarkę internetową, nie będziemy potrzebowali mocnego sprzętu komputerowego, w zupełności wystarczy jedna z najnowszych przeglądarek internetowych oraz Internet z przyzwoitą prędkością. Tribal Wars 2 jest przede wszystkim produkcją wydaną w języku polskim oraz dostępną zupełnie za darmo, wystarczy poświęcić chwilę na zarejestrowanie się w grze.

Kontynuacja strategicznego hitu ostatnich lat.

Tribal Wars 2 jest kontynuacją strategicznej gry, wprowadzającej nas w niebezpieczny i mało przewidywalny okres średniowiecza. Swoją przygodę zaczynamy jako władca niewielkiej osady, gdzie za zadanie będziemy mieli obronić oraz rozbudować naszą osadę. Naszym priorytetowym celem będzie przekształcenie początkowo niewielkiej i bezbronnej osady w warowne miasto.

Jak w każdej grze tego rodzaju aby stopniowo się rozwijać będziemy musieli gromadzić i efektywnie rozporządzać surowcami. Surowce oczywiście będziemy mogli pozyskiwać z pobliskich terenów lub grabiąc innych graczy z uzbieranych przez nich zasobów. Dzięki stałemu rozwojowi naszego miasta będziemy mogli rekrutować coraz większe legiony wojsk, które będą przede wszystkim broniły naszego miasta przez łapczywymi sąsiadami, ale także umożliwiały grabieże i przejmowanie miast innych graczy. W grze dostępnych jest siedemnaście różnych budynków, które można wznosić i stale ulepszać by były jeszcze bardziej wydajne niż dotychczas. Względem pierwszej części rozbudowano także różnorodność dostępnych dla każdego gracza wojsk, na początku w Tribal Wars 2 dostępnych było trzynaście różnych jednostek wojskowych.

plemiona 2 jako tribal wars 2

Jak pewnie większość wie, Tribal Wars 2 jest kontynuacją bardzo popularnej gry pod tytułem Plemiona. Gracze łącząc się w grupy będą rywalizować ze sobą planując większe bitwy między ugrupowaniami.

Pod względem graficznym Tribal Wars 2 jest bardzo dobrze dopracowane. Dwuwymiarowa grafika skutecznie odwzorowuje budynki miast, dzięki czemu będziemy mogli rozpoznać na jakim etapie rozwoju jest każdy z nich. Cały interfejs oraz grafika jest na wysokim poziomie, każdy wydawca gier dba o to by gry, nad którymi sprawują pieczę były jak najlepsze pod względem graficznym dla coraz bardziej wymagających graczy.

Tribal Wars 2 to produkcja, która zachwyca fanów pierwszej części Plemion. Gra jest dostępna w języku polskim oraz jest w stu procentach darmowa (mikropłatności dają jedynie możliwość przyśpieszenia rozwoju naszego miasta). Pod względem graficznym gra dorównuje czołówce. Nowe budynki, większy wybór wojska, a także ciekawy system łączenia się w grupy poprzez graczy. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w średniowiecznym świecie w jaki przenosi nas Tribal Wars 2.

Graj teraz za darmo →

    Tribal Wars 2 na urządzenia z systemem Android.

      Od dłuższego czasu, fani gry Tribal Wars 2 mogą również grać w nią na swoich urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Przypomnijmy, jest to darmowa gra strategiczna należąca do […]

Graj teraz za darmo →

Komentarze