The West

Graj teraz za darmo →
Inne
Ocena:

Browser

Kolejna już gra od InnoGames, The West zostało stworzone i wydane przez to niemieckie studio. Gra przeglądarkowa The West nie zachwyca grafiką, chociaż dla jednych przejrzystość i łatwość poruszania się po opcjach gry będzie większym atutem niż uboga grafika, poza tym, gry przeglądarkowe rzadko kiedy zachwycają swoją oprawą graficzną. Gra dostępna w polskiej wersji językowej, a dzięki polskiej wersji Wikipedii na temat tej gry nawet nowicjusze się nie pogubią, ponieważ wszystko jest tam bardzo dokładnie opisane, każdy jeden problem oraz wszelkie podstawy dotyczące rozgrywki.

Dziki Zachód pełen niespodzianek.

Grę rozpoczynamy jako nowicjusz, na samym początku wybieramy płeć naszej postaci. Już teraz gra zaskoczy nas bardzo pozytywnie ponieważ możliwość edycji wielu elementów wyglądu daj w sumie około siedemdziesięciu tysięcy przeróżnych kombinacji wyglądu dla naszej postaci. Tak jak już wspomnieliśmy przygodę rozpoczynamy jako ?świeżak?, dopiero po osiągnięciu dziesiątego poziomu będziemy mogli wybrać jedną z czterech klas. Dostępne klasy to Poszukiwacz Przygód, Zawadiaka, Robotnik oraz Żołnierz, każda z tych klas posiada swoje plus oraz minusy, dlatego powinniśmy wybrać klasę odpowiadającą naszemu temperamentowi oraz stylowi gry. To bardzo ważna decyzja ponieważ później, gdy już wybierzemy jedną z klas, nie będziemy mieli możliwości jej zmiany.

Grę rozpoczynamy na Dzikim Zachodzie, gdzie przyjdzie nam wypełniać różnego rodzaju zadania oraz walczyć z innymi graczami, którzy będą chcieli posmakować prawdziwej walki i adrenaliny. Podczas gry, do wykonania będzie bardzo dużo zadań, należy jednak pamiętać, że nie wszystkie wykonamy od tak, najpierw nasza postać będzie musiała posiąść wiedzę na temat różnego rodzaju technik i umiejętności wymaganych w niektórych misjach. Dzięki wykonywaniu misji będziemy mogli stopniowo wzbogacać się w gotówkę, która jest niezwykle ważna praktycznie w każdej grze. Dzięki pieniądzom będziemy mogli wyposażyć naszego bohatera w cenne przedmioty, które kupimy u handlarzy. Misje to także cenne punkty doświadczenia, które wykorzystamy na rozwój naszej postaci, ponieważ tak jak wcześniej już wspomnieliśmy w grze przyjdzie nam się niejednokrotnie zmierzyć z innymi graczami. Pamiętać musimy, aby nie wyzywać o wiele silniejszych graczy ponieważ możemy stracić wiele cennych punktów życia, a przegrana w pojedynku będzie niemal pewna.

Nasza postać może zostać wyposażona w szereg ciekawych ulepszających ją przedmiotów. Każdy z przedmiotów posiada specjalne właściwości dodające cenne punkty umiejętności dla naszej postaci. Do wykorzystania mamy miedzy innymi różnego rodzaju nakrycia głowy, naszyjniki, ubrania górne, spodnie, paski do spodni, buty, broń pojedynkową (która dzieli się na broń białą oraz broń strzelecką, broń podręczną, produkty (dają specjalne bonusy), a także wierzchowce, czyli środek transportu na którym będziemy się poruszali.

Podsumowując.

Gra The West to istna gratka dla fanów Dzikiego Zachodu, wiele możliwości wyposażenia postaci, wiele misji oraz wiele innych opcji urozmaicających rozgrywkę spowodują, że przez długi godziny nie odejdziemy od komputera. Niestety nawet tutaj nie unikniemy mikropłatności, które pozwalają jednak utrzymać serwery gry.

Graj teraz za darmo →

Komentarze