The Settlers Online

Graj teraz za darmo →
Inne
Ocena:

Jak stworzyć niesamowity hit w kategorii gier na przeglądarkę? Odpowiedź jest banalnie prosta, przenieść kultową grę, która zapierała dech w piersiach wszystkich graczy korzystających z pecetów. Taką produkcją jest właśnie seria The Settlers, której nazwa na przeglądarce to The Settlers Online.

Gra odniosła niezwykle wielki sukces na całym świecie, jest nadal w wersji beta, a zarejestrowanych graczy jest już ponad półtora miliona! Obecnie każdy z internautów może się zarejestrować w grze, zamknięte beta testy to już przeszłość.

Samouczek na początek to standard.

Na samym początku na pewno zostaniemy zaskoczeni dość ciekawą i miłą grafiką, w końcu gra powstaje pod szyldem Ubisoftu, a to nie byle jaki gracz na rynku. Po założeniu konta (podaniu emaila, hasła, nicku w grze oraz nicku do usługi UPlay) spotkamy się z dość prostym i pożytecznym samouczkiem.

Samouczek wprowadzi nas w podstawy gry, nauczy jak budować konkretne chaty rzemieślników oraz ?oprowadzi? po naprawdę przyjemnym i łatwym w obsłudze interfejsie gry.

Budynki i inne atrakcje w grze.

Gra nadal jest w fazie budowy więc pamiętajmy, że nie wszystkie opcje będą dostępne. Podział budynków jest prosty, możemy budować konstrukcje podstawowe, średnie, zaawansowane jak również mistrzowskie. Wszystko zależy od naszego poziomu umiejętności oraz posiadanych surowców. Co ciekawe i o czym na pewno trzeba powiedzieć, to to, że w grze jest naprawdę mnóstwo budynków! Blisko 50 budowli, które możemy wznieść na naszym terenie miasta. Starzy, dobrzy Settlersi wkroczyli w świat online i cieszą teraz nie tylko standardową rozgrywką w singleplayer lecz również w multiplayer.

Bardzo pomocnym elementem na pewno będzie czat, dostępny po lewej stronie ekranu. Możemy tam porozmawiać z innymi graczami lub po prostu zwrócić się o pomoc w konkretnej sprawie dotyczącej gry.

Podsumowując.

Na pewno głównym plusem gry jest to, że jest po prostu darmowa, oczywiście istnieje swego rodzaju waluta premium, jednak nie trudno jest ją zdobyć wykonując zwykłe czynności w grze, bez płacenia prawdziwymi pieniędzmi. Gra posiada świetną grafikę, mnóstwo graczy, a pod względem możliwości ekonomicznych jest naprawdę mocno rozbudowana.

Gra posiada niezwykle wielki potencjał, w końcu to niemalże legenda gier strategicznych dostępna niegdyś tylko w rozgrywce dla pojedynczego gracza. Przeniesienie tego tytułu w świat przeglądarek niewątpliwie było dobrym posunięciem ze strony Ubisoftu. Pozostaje nam się zalogować oraz czekać na kolejne aktualizacje, coraz to nowsze opcje, nowe zadania i wiele przygód.

Graj teraz za darmo →

    Stare gry w nowych odsłonach online

    Obecnie możemy zaobserwować pewną tendencję wśród nowych gier online, które na potęgę są wydawane w formie free to play. Chodzi oczywiście o wydawanie starych tytułów w nowych odsłonach, dzięki czemu […]

    Settlers nowości ? Kolonie oraz PvP

    Pod koniec listopada tego roku, wydawca bardzo znanej oraz lubianej gry na przeglądarki, The Settlers Online, wprowadził nowy tryb w grze. Chodzi oczywiście o Kolonie. Jest to zupełnie osobna funkcja […]

Graj teraz za darmo →

Komentarze