The Pride of Taern

Graj teraz za darmo →
MMORPG Przegladarkowe Strategia
Ocena:

Przeglądarka
The Pride of Taern polska gra mmo rpg

Gra Taern, a właściwie The Pride of Taern to produkcja, która do tej pory przyciągnęła naprawdę dużą ilość graczy. Aktualnie na pięciu istniejących serwerach gry zarejestrowanych jest nieco ponad 400 tysięcy graczy. Jak na grę utrzymaną w grafice 2D to sporo, każdy musi to przyznać. Oczywiście ograniczenia dotyczące grafiki są podyktowane tym, że w tę grę gramy poprzez przeglądarkę internetową, a wymyślna grafiki ładowałaby się wieku, nawet przy dobrym łączu.

Historia krainy Taern.

Świat fantasy jest pełen przeróżnych krain, jedną z nich była spokojna kraina Taern, w której żyło wielu mieszkańców, aż do momentu, kiedy zbrodniarskie państwo Utor zdecydowało się pokrzyżować plany mieszkańców krainy Taern. Król krainy Taern próbował walczyć o niepodległość, jednak wojska negatywnie nastawionego cesarstwa Utor zrównały z ziemią wszystkie jednostki wojskowe naszej krainy, a nieliczni zdołali się schronić, by powoli dążyć do odzyskania niepodległości i wyprzeć wrogie jednostki. Czy pomożesz im w tej walce?

kraina The Pride of Taern

Z lekką nutą poezji tak właśnie możemy opisać historię świata w grze The Pride of Taern, która tworzy całą fabułę produkcji. Gra głównie polega na wypełnianiu naprawdę licznych i zarazem urozmaiconych zadań w grze. Dzięki możliwości rozgrywki z innymi graczami będziemy mogli łączyć siły w walce z poszczególnymi Bossami w grze. Wraz ze wzrostem poziomu naszego gracza będziemy mieli do dyspozycji coraz to lepsze wyposażenie, jednak nie ma co liczyć na łatwiznę, w pewnym momencie bez pomocy innych graczy nie pójdzie nam łatwo żadna z dalszych krwawych potyczek w grze. Graficznie walka będzie przypominała wielu graczom grę Heroes of Might and Magic. Całym sercem innowacyjności systemu walki jest wybrana taktyka gry, dosłownie po załadowaniu obrazu mamy dziesięć sekund by szybko się zastanowić i obrać konkretną strategię, w dużej mierze to ona decyduje o powodzeniu naszej misji.

walka w grze taern

The Pride of Taern to gra?

? polskiej produkcji! Tak największy smaczek o grze pozostawiliśmy na koniec, ponieważ warto wspomnieć o tym, że gra The Pride of Taern została stworzona przez wrocławską firmę Whitemoon. Jak widać, gra nawet całkiem się udała, chociaż wiele osób zarzuca jej zbyt banalną grafikę, a także możliwość szybkiego zdobycie przewagi przez graczy płacących gotówkę, jednak to zrozumiałe jak w przypadku większości innych gier, trzeba utrzymać serwery na których gra aż 400 tysięcy graczy! Krótko dodając, trzeba powiedzieć, że plusem gry jest naprawdę ogromna ilość questów dzięki czemu nie będziemy znudzeniu po dwóch dniach walki.

Graj teraz za darmo →

Komentarze