Tera Rising

Graj teraz za darmo →
3D Akcja Do Pobrania
Ocena:

Pobieranie
tera gra

Wydawcą gry TERA jest Gameforge, dobrze znany z wielu innych, bardzo popularnych produkcji. Jednak swój udział w tej grze mają takie firmy jak Bluehole Studio czy chociażby Ubisoft. Czym więc jest TERA? TERA to gra multiplayerowa, która łączy w sobie jednocześnie dynamiczną i efektowną walkę. Standardowo, będziemy musieli walczyć ze złem o przetrwanie, więcej o fabule w dalszej części. Przyjrzyjmy się jednak wymaganiom sprzętowym jakie są stawiane przed nami (jest to gra, którą musimy ściągnąć i zainstalować, tak zwany klient). Minimalne wymagania to procesor o taktowaniu 3.2 Gigaherca klasy Intel Pentium 4, karta graficzna GeForce 7600GT lub lepsza, minimum dwa gigabajty pamięci RAM oraz 25 Gigabajtów pamięci na dysku twardym. Jak widać, wymagania nie są najmniejsza, więc na kilkuletnim laptopie raczej nie zagramy, nawet na najmniejszych detalach grafiki. Gra jest darmowa jednak jeśli chcemy mieć dodatkowe przywileje, ubędzie nam z portfela nieco gotówki. Niestety, póki co, gra nie została spolszczona.

TERA ? bajkowy świat elfów, które muszą walczyć o przetrwanie.

Dwie rasy, Elfy oraz Elin zjednoczyły się by walczyć ze złem, stają ramię w ramię w szranki z wrogami by walczyć o swoje przetrwanie. Jednak wszystko zaczęło się wiele lat wcześniej gdy dwaj tytani o niezwykle potężnych mocach stworzyli ziemię Tera. To także w wyniku działania tych potężnych postaci powstały rasy zamieszkujące te tereny, czyli Ludzie, Elfy, Amani, Castanicy, Baracy, a także Elin. Jednak nie wszystko było tak kolorowa jak mogło się wydawać, bo powstała także wroga rasa, Argoni, nazwani metaliczną rasą, która niekoniecznie miała w planach pokojowe rozmowy z pozostałymi mieszkańcami tego świata.

darmowa gra tera

Już po rejestracji w grze stanie przed nami trudny wybór, ponieważ będziemy musieli zdecydować, którą z ośmiu klas postaci będziemy chcieli reprezentować. Czy będzie to Archer, który świetnie walczy na odległość? Może Berserker, który sieka wszystko bronią dwuręczną lub Mystic posługujący się przywołanymi duchami? Z kolei Lancer to klasa postaci, która cechuje się wysokim poziomem obrony, nie tylko siebie ale także członków swojej drużyny, używa do tego tarczy. Priest zajmuje się leczeniem swoich towarzyszy, a Slayer to okrutny zabijaka walczący dwuręcznymi, ogromnymi mieczami. Sorcerer to klasa władająca potężną i destrukcyjną magią, natomiast Warrior to klasa, która potrafi wykonać akrobacje używając jednocześnie dwóch broni, siekając przeciwników na drobne kawałki. Którą z klas wybierzesz?

Walcz z Argonami oraz innymi stworami czyhającymi na każdym rogu, zdobywaj doświadczenie, zbieraj pieniądze, ulepszaj swoją postać i wyposażaj ją w coraz to lepszy ekwipunek. Wykonuj wiele zadań, łącz się w sojusze z innymi graczami by zwalczać zło w krainie Tera.

Podsumowując.

Gra Tera to produkcja z rozmachem, która zachwyci jednocześnie grafiką jak i oprawą muzyczną niejednego gracza. Szereg zadań zapewni wiele godzin dobrej jednak trzymającej w napięciu zabawy. Możliwość łączenia się w sojusze pozwala na naprawdę niezwykłe przygody w najdalszych zakątkach terytorium Argonów.

Graj teraz za darmo →

Komentarze