SKILL

Graj teraz za darmo →
3D Akcja Do Pobrania
Ocena:

Pobieranie

Wydawcą gry S.K.I.L.L. jest Gameforge, znany z bardzo wielu tytułów takich jak Wizard101, 4Story, Metin2 czy AirRivals. Firmą odpowiedzialną za produkcję tego tytułu jest DragonFly, dlatego też osoby zaznajomione bardziej dogłębnie z tematyką gier, nie muszą się martwić o to, że produkcja będzie tandetna.  S.K.I.L.L. jest produkcją opartą na tak zwanym kliencie, musimy ściągnąć odpowiednie pliki na swój komputer i zainstalować grę. S.K.I.L.L. to produkcja przede wszystkim darmowa, która daje możliwość zagrania praktycznie dla każdego gracza na całym świecie, który spełni wymagania systemowe.

Wojenny FPS napędzany Unreal Engine 3.

S.K.I.L.L. to gra oparta na niesamowitym silniku graficznym Unreal Engine 3, który napędzał już nie jeden rewelacyjny tytuł, który odniósł ogromny sukces na rynku gier multiplayerowych. Przyjrzyjmy się, więc bliżej tej produkcji.

S.K.I.L.L. jest First Person Shooterem, w którym jednocześnie w jednej rozgrywce może wziąć udział szesnastu graczy. Drużynowy aspekt gry jest tutaj bardzo ważny, każdy z graczy ma na swoim karku konkretne zadania, a jeśli drużyna jest naprawdę zgrana, nie da sobie zabrać zwycięstwa w łatwy sposób. W grze wybieramy jedną z sześciu jednostek specjalnych, które istnieją w realnym świecie, mamy do wyboru Deltę, Specnaz, SAS, GIGN, GAFE oraz UDT. To jedne z wielu jednostek specjalnych, jednak to one są najbardziej zasłużone i znane na całym świecie. Na oficjalnej stronie internetowej tej gry znajdziemy krótkie opisy każdej z jednostek.

skill 2

W grze do wyboru mamy pięć różnych trybów rozgrywki, a każdy z nich da nam naprawdę mnóstwo emocji i podbije poziom adrenaliny. Blasting to tryb polegający na tym, że jedna drużyna musi umieścić bombę w jednym z dwóch wyznaczonych celów, a przeciwna drużyna musi wszelkimi siłami zapobiec by ta eksplodowała, a najlepiej by drużyna agresorów w ogóle nie umieściła bomby. Ten tryb bardzo dobrze znany jest z kultowej już gry Counter Strike 1.6. Tryb Single polega na zdobywaniu punktów za tak zwane asysty oraz fragi. Gracz musi uśmiercić jak największą liczbę przeciwników. Nie zabrakło także trybu Team Death Match, w którym dwie drużyny mają tylko jeden cel ? wyeliminowanie pozostałych graczy z przeciwnej drużyny. Seizure polega na przechwyceniu tajnych informacji z bazy drużyny wroga i dostarczeniu ich do własnej bazy. Party to dość urozmaicony tryb gry, w której każda drużyna na początku ma bardzo ograniczony wybór broni i by osiągnąć lepsze bronie musi dobrze się o to postarać.

Podsumowanie.

S.K.I.L.L. jest naprawdę godną uwagi produkcją, nieśmiało mówiąc, można by zauważyć, że to next genowy następca słynnego już Counter Strike?a. Gra jest napędzana Unreal Engine?m 3, który da nam niezapomniane wrażenia wizualne. Ogromny wybór broni, prawdziwe jednostki specjalne oraz mnóstwo map i możliwości, jakie daje ta gra powinny zapewnić jej odpowiedni sukces wśród graczy.

Graj teraz za darmo →

Komentarze