Shakes & Fidget

Graj teraz za darmo →
Akcja MMORPG Przegladarkowe
Ocena:

Przeglądarka

Jeśli firma Playa Games mówi Wam cokolwiek to bardzo dobrze się składa, ponieważ opisywana tutaj gra wyszła właśni z pod znaku tej firmy, mowa oczywiście o Shakes & Fidget, czyli naprawdę szalona gra przeglądarkowa, która pozwoli nam czerpać wiele godzin przyjemności z gry. Playa Games wydało także takie gry jak Soccer Star czy też BloodMoon, które również cieszą się popularnością na całym świecie. Shakes & Fidget to gra przeglądarkowa, która nie będzie od nas wymagała super nowoczesnego komputera, standardowo wystarczy nam dobre łącze internetowe i jedna z najnowszych przeglądarek.

Zwariowana gra komiksowa, wciągająca jak mało która.

Jedna wielka przygoda, tak nazwać można naprawdę wesołą grę jaką jest Shakes & Fidget. Podczas rejestracji w grze będziemy musieli wybrać jedną z trzech ras występujących w grze. Mamy wybór pomiędzy krasnoludami, demonami lub gnomami. Wybór należy do nas, powinniśmy dokonać go po odpowiednim porównaniu wszystkich ras. Dodatkowo musimy wybrać jeszcze profesję dla naszej postaci, profesji w  grze jest również trzy, a mianowicie magik, zwiadowca oraz wojownik. Magik włada potężnymi zaklęciami, z kolei wojownik jest perfekcyjny w walce z bliska, natomiast zwiadowca to cichy zabójca wykorzystujący swoją zwinność.

rodzaje profesji w Shakes & Fidget

Naszym głównym zadaniem w grze będzie? wykonywanie wielu zadań. Tak, jak w wielu podobnych grach przygodowo-strategicznych także tutaj przyjdzie nam się zmierzyć z wieloma wyzwaniami. Jednak nie zapominajmy o tym, że nasza postać musi się rozwijać. Śmiało można powiedzieć, że gra rozpoczyna się co dwadzieścia cztery godziny wraz z ponownym uzupełnieniem punktów ochoty na przygody. Jednak za drobną opłatą punkty te możemy odzyskać w karczmie. Najczęstszą formą sprawdzenia swojej postaci, jej umiejętności oraz ekwipunku jest oczywiście zmierzenie się z innymi graczami, którzy również są chętni do walki. Możemy to zrobić na specjalnej arenie.

W karczmie znajdziemy gospodarza, który zawsze będzie miał ciekawe zadania dla praktycznie każdego gracza, pomoże to nam zdobyć srebro i złoto, dzięki któremu będziemy mogli znacznie urozmaicić nasze życie. Jednak na samym początku kiedy nasza postać nie należy do najsilniejszych poleca się korzystanie ze sposobu zdobywania złota i srebra poprzez codzienną pracę. W mieście znajdziemy również inne budynki w których będziemy mogli kupić zarówno ekwipunek taki jak zbroja, hełmy i inne, jak i różnego rodzaju eliksiry.

postać w Shakes & Fidget

Gra oferuje także możliwość tworzenia i dołączania do gildii co w szczególności cieszy się popularnością wśród graczy ponieważ nie ma nic lepszego jak dobrze zgrana paczka osób chroniących się nawzajem podczas swoich przygód.

Podsumowując.

Shakes & Fidget to produkcja ciesząca się popularnością praktycznie na całym świecie. W naszym kraju, ta komiksowa, zabawna gra również cieszy się niemałą popularnością, gdyż aktualnie dla naszego kraju jest dostępnych aż kilkanaście serwerów. Gra ma naprawdę przyjemny interfejs, który w połączeniu z zabawną grafiką naprawdę cieszy oko. Niezwykłym plusem jest możliwość organizowania walk pomiędzy gildiami, nie mnie jednak mikropłatności to plaga darmowych gier, dlatego też w grze Shakes & Fidget również znajdziemy tego typu formę ulepszania naszej postaci.

Graj teraz za darmo →

Komentarze