Rail Nation

Graj teraz za darmo →
Przegladarkowe Strategia Symulacje
Ocena:

Przeglądarka
gra o pociągach - rail nation

Choć firma Travian Games GmbH zasłynął z produkcji o praktycznie takiej samej nazwie, czyli Travian, to nie poprzestaje na tym i na swoim koncie ma już takie tytuły jak Miramagia, Rise of Europe czy także bardzo znany manager piłkarski Goalunited. Jedną z ciekawszych produkcji jest jednak Rail Nation. Jest to typowa gra przeglądarkowa, która jednak porusza dość mało popularną tematykę wśród gier tycoon, jaką jest zarządzanie własną firmą kolejową. Z racji tej, iż gra jest na przeglądarki, nie będziemy potrzebowali mocnego sprzętu i możemy zalogować się na swoje konto praktycznie w każdej dowolnej chwili, na każdym komputerze, czy też na sprzęcie mobilnym. Gra posiada grafikę 2.5D, rzut izometryczny skutecznie imituje wrażenie przestrzenności obrazu dzięki temu Rail Nation znacznie przybiera na wartości.

Stwórz potęgę kolejową, która zawstydzi PKP.

Świat przeglądarkowych gier typu tycoon nie jest zbyt wielki, a tematyka dość często zamyka się w obszarach parków rozrywki czy też ogrodów zoologicznych. Jednak Rail Nation jest przedstawicielem tej klasy w zupełnie innym wymiarze. Dzięki tej grze będziemy mogli stworzyć przedsiębiorstwo transportowe wykorzystujące transport kolejowy, co jest rzadko spotykane nawet wśród gier na komputery (nie mówiąc już o grach przeglądarkowych).

mapa w rail nation

Dzięki Rail Nation zakładamy własną firmę, którą będziemy musieli budować od podstaw na samym początku zadowalając się niewielkimi składami, jednak jeśli już zarobimy odpowiednie ilości pieniędzy, nasza firma zacznie rozrastać się w szybkim tempie, musimy tylko mieć dobre oko stratega i wypatrzeć okazje, na których szybko możemy zarobić.

Łącząc fabryki z naszym liniami kolejowymi będziemy mogli transportować blisko pięćdziesiąt rodzajów towarów, na których niejednokrotnie zarobimy krocie. Wystarczy odpowiednio przeanalizować popyt na dane dobra by zaopatrywać w nie pobliskie miasta. Tworząc konkretne połączenia pomiędzy fabrykami oraz miastami należy pamiętać także o tym, że towar musi zostać dowieziony na czas, tak więc wybór pomiędzy niewielkim pociągiem, a ekspresem powinien także zostać odpowiednio uzasadniony. W trakcie gry będziemy mogli poszukiwać nowych rozwiązań technologicznych, co w późniejszym czasie pozwoli nam na uzyskiwanie większych zysków mniejszym kosztem.

dworzec kolejowy

W grze możemy również tworzyć swego rodzaju korporacje, które będą zrzeszały innych graczy, dzięki czemu wspólnymi siłami będziemy mogli zdominować rynek transportowy na danym terenie. Zasada, mówiąca o współpracy nie jest w tej grze jedynie daremnym sloganem.

Podsumowując.

Rail Nation to wyjątkowa gra typu tycoon, która pozwala nam na stworzenie własnej firmy transportowej opartej o transport kolejowy, a także daje nam możliwość łączenia się z innymi graczami w wielkie korporacje. Mnóstwo różnego rodzaju pociągów, możliwość rozwoju i odkrywania nowych technologii, prawie pięćdziesiąt rodzajów towarów do przewiezienia. To wszystko praktycznie za darmo, dostępne poprzez przeglądarkę internetową.

Poradnik do Rail Nation znajdziesz na http://grynaprzegladarke.net/poradniki/rail-nation-poradnik

 

Graj teraz za darmo →

    Rail Nation obchodzi swoje drugie urodziny

      Gra przeglądarkowa wydana przez Travian Games znane głównie z tytułu Travian, czyli Rail Nation obchodziła na początku roku swoje drugie urodziny. Wraz z drugimi urodzinami wydawca gry strategicznej Rail […]

Graj teraz za darmo →

Komentarze