Pirate Galaxy

Graj teraz za darmo →
Inne
Ocena:

Splitscreen Studios ma na swoim koncie naprawdę ciekawe tytuły jak chociażby Dino Storm, czy głośny tytuł Steel Legions, mogący w przyszłości stać się prawdziwym konkurentem dla gry World of Tanks. Jednak na tej stronie opiszemy jeszcze jedną głośną produkcję tego wydawcy, a mianowicie Pirate Galaxy. Produkcja ta podobnie jak inne uruchamiana jest w oknie przeglądarki, wcześniej musimy ściągnąć klienta gry, który pozwoli nam na uruchamianie tej gry w przeglądarce, nie ma jednak o co się martwić jest to tylko kilkadziesiąt Megabajtów. Do najważniejszych informacji należy także to, że Pirate Galaxy jest produkcją przede wszystkim darmową oraz dostępną w języku polskim.

Stań się międzygalaktycznym piratem!

Nasza gra rozpoczyna się w jednej z ostatnich ludzkich kolonii osadzonej w ogromnej galaktyce, gdzie ilość planet i układów słonecznych jest przeogromna, tak wielka, że nie da się jej zliczyć. Aby przetrwać będziesz musiał zadbać o to by wykonywać jak najwięcej misji i zadań, które pozwolą nam zdobyć cenną walutę i przetrwać.

Historia w której istoty pozaziemskie walczą z rasą ludzką, gdzie do zdrady dochodzi nawet w szeregach ludzi, jednak w wyniku wielkiego zagrożenia unicestwienia rasy ludzkiej obydwie grupy łączą swoje siły i walczą przeciwko najeźdźcom.

PIrate Galaxy naprawdę zachwyca swoją grafiką, w szczególności jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że jest to produkcja przeznaczona na przeglądarki internetowe, z koniecznością ściągnięcia jedynie małego klienta gry.

Naszym głównym zadaniem będzie dbanie o własny przemytniczy statek, rozbudowywanie go w coraz to lepsze systemy obronne, ale także systemy, które pomogą nam nie tylko się obronić ale także zaatakować wrogie statki by pozyskiwać cenne surowce niezbędne do przeżycia w międzygalaktycznym świecie Pirate Galaxy. Oprócz innych graczy i wrogich statków w grze spotkamy także mnóstwo wrogich istot, które czyhają w kosmicznych ciemnościach by zaatakować nas w najmniej spodziewanym momencie. Surowce, które można zdobyć w trakcie niszczenia wrogich statków są niezwykle potrzebne, chociażby po to by móc naprawić zniszczenia w naszym statku. Bardzo ważną częścią całej gry jest dołączenia do jednego z wielu sojuszów by móc mieć swoich stróż prawa w zamian za systematyczne ?daniny?.

Podsumowując.

Pirate Galaxy wydane zostało przez naprawdę prestiżową firmę, innowacyjny sposób wykorzystania grafiki 3D w przeglądarce internetowej przyciąga coraz więcej internautów. Tematyka science fiction, wyciągnięta jakby z niesamowitego filmu wciągnie nas na dłużej. Szeroki wybór możliwości ulepszenia naszego statku, przeogromny świat, tysiące planet, setki układów oraz tysiące misji czekających na nas w grze to tylko początek. Gra jest dostępna zupełnie za darmo, wydawca umożliwił jednak dokonywanie mikropłatności by każdy kto chce mógł ułatwić sobie rozgrywkę. Gra dostępna jest w języku polskim.

Graj teraz za darmo →

Komentarze