Operation X

Graj teraz za darmo →
Inne
Ocena:

Filmy o Jamesie Bondzie to prawdziwe hity, teraz dzięki grze Operation X możesz wcielić się w agenta, który będzie walczył ze zorganizowaną przestępczością. Wydawcą gry Operation X jest dość znana i popularna niemiecka firma Playata GmbH, która na swoim koncie ma dość ciekawą produkcję, która znalazła wielu graczy, mianowicie Hero Zero. Wróćmy jednak do gry Operation X, która jest przeznaczona na przeglądarki, dzięki czemu wcale nie będziemy musieli nic instalować, wystarczy, że będzie w posiadaniu jednej z najnowszych przeglądarek, chociażby Chrome czy Firefox oraz stałego dostępu do internetu. Operation X została przetłumaczona na język polski co na pewno zwiększy ilość graczy w naszym kraju, a efekt ten co najmniej podwoi fakt, że gra ta jest dostępna zupełnie za darmo dla każdego.

Zostań tajnym agentem.

Operation X jest typową grą, w której zakładamy profil oraz tworzymy swoją własną postać, która będzie tajnym agentem. Naszym głównym zadaniem będzie stałe zwalczanie przestępczości, współpraca z innymi agentami oraz systematyczny rozwój umiejętności naszej postaci oraz wyposażanie jej w coraz to lepszy sprzęt.

Podczas tworzenia postaci standardowo możemy wybrać płeć, pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Do wyboru będziemy mieli także różnorodne twarze, w przypadku mężczyzn są to twarze twardzieli, którzy samym wzrokiem mogliby pokonać połowę przestępczego światka. Drugą opcją do wyboru jest fryzura, a ostatnią są akcesoria, od kolczyków, poprzez blizny, tatuaże czy plastry na ranach. Mamy także opcję losową, gdzie algorytm wylosuje za nas wszystkie te elementy. Kolejnym krokiem będzie wymyślenie nazwy dla naszego agenta, podanie naszego adresu e-mail oraz wybranie hasła, którym będziemy się posługiwali.

Gra da nam wiele możliwości, już na pierwszy rzut oka, po zarejestrowaniu postaci widzimy cztery podstawowe wartości, które będziemy musieli rozwijać, by nasz agent spisywał się coraz lepiej, jest to forma, inicjatywa, inteligencja oraz instynkt. Na ekranie głównym widzimy też takie statystyki jak doświadczenie, poziom naszej postaci, zadawane obrażenia, tempo ataku i kilka innych istotnych informacji. Na początku będziemy musieli ubrać nasza postać, nie może wyjść w samych majtkach i podkoszulku. W sklepie będziemy mogli wyposażyć ją między innymi w ciuchy jak również wyposażenie. Gra automatycznie poprowadzi nas za pomocą samouczka w postaci uroczej agentki o pseudonimie Slang.
Pod względem graficznym gra jest naprawdę ciekawie stworzona, przypomina nieco futurystyczne centrum dowodzenia rodem z filmów Science ? Fiction. Grafika na pewno cieszy oko, do tego dochodzi także oprawa dźwiękowa idealnie wpasowująca się w elementy rozgrywki.

Podsumowując.

Jeśli ktokolwiek z Was chciał zostać kiedyś tajnym agentem, to gra Operation X jest idealnym narzędziem do tego by, chociaż przez chwilę i w najmniejszym stopniu poczuć się jak tajny agent. Do tego bez barier językowych jak i finansowych, ponieważ gra jest dostępna w języku polskim i by w nią zagrać nie musimy wydać ani grosza.

Graj teraz za darmo →

Komentarze