Nostale

Graj teraz za darmo →
3D Do Pobrania MMORPG
Ocena:

Pobieranie

Gameforge to wydawca, który jest znany z bardzo wielu ciekawych gier, zarówno na przeglądarki jak i gier MMO do zainstalowania na naszych dyskach twardych. Najbardziej znane tytuły to między innymi Metin2Ikariam czy chociażby kultowa już gra OGame. Dziś jednak skupimy się na równie kultowej produkcji jaką jest NosTale. Jest to gra, która zgarnia praktycznie same pochwały od jej recenzentów. Gra utrzymana jest w tematyce fantasy, posiada bardzo dużą bazę graczy, między innymi dlatego, że jest dostępna w wielu najbardziej popularnych językach świata. Gra nie zajmuje zbyt wiele miejsca na dysku, a wymagania sprzętowe pozwolą nam na zagranie nawet na starszym sprzęcie. Wymagania minimalne to procesor o taktowaniu co najmniej 500 Megaherców, 256 Megabajtów pamięci operacyjnej RAM, oraz karta graficzna klasy Radeon 7000 lub lepsza. Trzeba także wspomnieć, że gra NosTale jest dostępna praktycznie dla każdego, zupełnie za darmo.

Świat NosTale.

Gra jest ściśle utrzymana w klimacie Anime. Cały świat jest dość spory jak na grę tego typu, a główna wioska nosi bardzo zbliżoną nazwę do tytułu gry ? NosVille. W całym świecie znajdziemy także między innymi świątynię Fernon, Las Klonowy, lodową wyspę Glacernon czy też pustynię Mortaz, jednak to nie wszystkie krainy, które możemy odkryć w grze NosTale. Gra pozwoli nam na przeżycie naprawdę niezwykłych przygód, podejmując bardzo ważne decyzje będziemy mogli dołączyć do historii świata NosTale.

Na początku swoją przygodę rozpoczynamy postacią, która nie ma praktycznie żadnej specjalności i nazwana została Poszukiwaczem Przygód. W miarę zdobywania doświadczenia i wypełniania misji, zdobywamy coraz wyższe poziomy naszej postaci po czym będziemy mogli wybrać jedną z trzech dostępnych klas postaci. Przy piętnastym poziomie doświadczenia naszej postaci do wyboru mamy klasę Łucznika, Miecznika bądź też Maga. W miarę dalszej rozwoju naszej postaci będziemy mogli dalej rozwijać naszą postać w specjalne klasy postaci. Łucznik będzie mógł zostać Łowcą, Łotrzykiem, Niszczycielem, Dzikim Strażnikiem lub Ognistym Kanonierem. Z kolei Miecznik będzie mógł zostać Wojownikiem, Ninja, Krzyżowcem, Berserkerem lub Gladiatorem. Mag władający magią będzie mógł przekształcić swoją specjalność po kolei w Czerwonego Maga, Świętego Maga, Niebieskiego Maga, Mrocznego Maga, a w ostatnim etapie Vulkano.  W grze NosTale występują także specjalne Karty Specjalisty, można je zdobyć dzięki wypełnianiu specjalnych zadań lub rajdów, a dostępne karty to między innymi Karta Specjalisty Piratów, Kurczaków, Piżamy czy Jajamaru.

nostale

Naszą postać będziemy mogli wyposażyć w różnego rodzaju bronie, w zależności od postaci, będą to także ubrania, biżuteria czy fryzury. Dodatkowo w grze znajdziemy możliwość oswojenia jednego z wielu dostępnych zwierząt, które odpowiednio wytrenowane pomogą nam podczas walki z przeciwnikami i wypełnianiu trudnych zadań zleconych przez jednego z wielu NPC w grze Nostale.

Oprócz ciężkiego żywota bohatera w krainie NosTale będziemy mogli urządzać imprezy z przyjaciółmi na naszym specjalnym MiniLandzie, a jeśli przywiążemy się bardzo do gracza przeciwnej płci będziemy mogli wziąć z nim ślub.

Podsumowanie.

Gra pozwala na bardzo szybkiego wspinanie się po drobince doświadczenia dla naszej postaci, a dzięki sporej ilości różnorodnych zadań do wykonania na pewno się nie znudzimy już po kilku godzinach. Gra jest niezwykle dynamiczna, jednak poprzez słabą grafikę niestety traci na swoim uroku.

Graj teraz za darmo →

Komentarze