My Little Farmies

Graj teraz za darmo →
Przegladarkowe Symulacje
Ocena:

Browser
gra farmerska My Little Farmies

Upjers to wydawca bardzo dobrze znany w środowisku graczy. Na swoim koncie ma takie gry jak chociażby My Free Zoo, Garbage Garage, Kapi Hospital czy Upologus. Wydawca ten stawia przede wszystkim na to by jego gry dotarły do jak najszerszego grona graczy, dlatego też większość gier jest darmowa oraz posiada wiele wersji językowych, w tym także język polski. My Little Farmies to kolejna gra, która daje nam możliwość poprowadzenia swojej własnej farmy. Jest to gra wieloosobowa, będziemy mogli wykonywać interakcje z innymi graczami, a dzięki temu, iż jest to gra przeglądarkowa, nie będziemy wcale potrzebowali mocnego sprzętu i w zupełności wystarczy nam komputer obsługujący jedną z najnowszych przeglądarek internetowych oraz stały dostęp na internetu.

Poznaj wiejskie życie z My Little Farmies.

My Little Farmies daje nam możliwość założenia własnej, niewielkiej pierwotnie farmy, jednak dzięki inwestowaniu pieniędzy będziemy mogli ją rozbudować do pokaźnych rozmiarów. Do swojej dyspozycji mamy sporo budynków, między innymi młyn, gdzie ze zboża będziemy mogli zrobić mąkę. Będziemy mogli sadzić zarówno zboża, przeróżne rośliny, warzywa jak również różnego rodzaju owoce. Możemy także hodować zwierzęta, do tego potrzebne będą nam zagrody, koryta i inne elementy ?wyposażenia? dla zwierząt. Zwierzętami będziemy musieli zajmować się regularnie, pojenie, karmienie oraz zabawianie zwierząt znacznie wpłynie na ich samopoczucie, co przełoży się na ich szybki wzrost.

rozbudowa farmy w grze My Little Farmies

Dodatkowo w grze możemy dekorować naszą farmę. Różnego rodzaju dekoracje będziemy mogli zakupić w miejskim sklepie, gdzie między innymi dostępne będziemy mieli kwiaty, krzewy, drzewa. Wzrost estetyczności naszej farmy ma wbrew pozorom bardzo duże znaczenie, ponieważ im ładniejsza nasza farma tym większą przyciąga uwagę, co pośrednio przełoży się na zyski ze sprzedaży przeróżnych produktów żywnościowych, wytwarzanych na naszej farmie. Handel to niezwykle ważny element całej gry, sprzedając przetworzone plony wpływamy również na zadowolenie mieszkańcó1) wioski, jak również na nasze finanse.

Od strony graficznej gra My Little Farmies naprawdę spisuje się rewelacyjnie i choć znacząco odbiega od innych gier wydawanych do tej pory przez Upjers to zachwyca oko. Grafika jest dopracowana, a sama kolorystyka jest przyjemna dla oka i naprawdę sprawia, że wiemy i czujemy, iż mamy do czynienia z grą o tematyce farmerskiej. Układ pól jest przejrzysty, a jeśli dobrze rozplanujemy ich położenia to nie będzie możliwości zgubienia się w gąszczu naszej farmy.

farma

My Little Farmies to gra, która sprawdzi pod wieloma względami, nie tylko pod względem tego jak dobrym farmerem jesteś, ale także pod względem tego jak dobrym jesteś architektem, ekonomistą czy handlowcem.

Podsumowując.

My Little Farmies jest kolejną grą na rynku rozrywkowym oferującą możliwość stania się farmerem. Niezwykle przyjemna grafika oraz oprawa muzyczna przyciąga wielu graczy z całego świata. Plusem gry na pewno jest to, że jest zupełnie darmowa, a także dostępna w wielu wersjach językowych, a także pozwala na sprawdzenie się w wielu kwestiach nie tylko jako farmer.

Graj teraz za darmo →

Komentarze