My Free Zoo

Graj teraz za darmo →
Brak
Ocena:

załóż własne zoo w grze my free zoo

Kolejna gra, która na pewno przyciągnie uwagę młodszych osób nazywa się My Free Zoo. Jest to oczywiście przeglądarkowa gra o bajecznej grafice 2D więc nie ma żadnego zaskoczenie, efekty graficzne głowy nam nie urwą jednak dzieci i nieco młodsza młodzież na pewno będzie zadowolona. Już sama nazwa gry sugeruje nam, iż gra ta jest w zupełności darmowa i nie zapłacimy ani grosza za karmienie naszych zwierzaków czy budowę nowych boksów. Przyjrzyjmy się bliżej produkcji przeznaczonej dla osób, których nie interesuje sadzenie roślinek i karmienie zwierząt hodowlanych, a stworzenie prawdziwego zoo.

Dyrektorem być w My Free Zoo niełatwa sprawa.

Ogólny natłok zwierząt, mnóstwo gatunków do wyboru, poprzez ptaki, gady, płazy czy ssaki, aż po różnego rodzaju drapieżniki. Bycie odpowiedzialnym dyrektorem zoo nie jest łatwe, to właśnie na naszej głowie będzie leżało, żeby zadbać o odpowiednie rozmieszczenie klatek dla zwierząt by nie powodowało to konfliktów, żeby sprowadzać do zoo coraz to nowsze gatunki, które będą przyciągały coraz to większe ilości odwiedzających. Niezwykle ważne będzie również to by dbać o nasze zwierzęta, poświęcać im uwagę, dbać o to by były nakarmione i zadbane, a także o to, by ich pomieszczenia przeznaczone do życia były odpowiednie zadbane i dostosowane.

MyFreeZoo1

Musisz dbać o ekonomiczny aspekt swojego ogrodu zoologicznego by pieniędzy wystarczyło zawsze na żywienie obecnych zwierząt oraz od czasu do czasu będziesz musiał przeznaczać pieniądze na promocję swojego zoo i poszerzanie ilości różnych gatunków w Twoim zoo.

W zoo będzie można wybudować przeróżnego rodzaju sklepy z pamiątkami, gdzie ludzie będą kupowali drobne rzeczy na pamiątkę wizyty w zoo. Nie można zapominać także o osobach odwiedzających zoo dlatego też koniecznym będzie umieszczenie stoisk z jedzeniem, a także odpowiednie przygotowanie estetyczne w całym zoo, by odwiedzający czuli się równie dobrze jak same zwierzęta.

zwierzęta w my free zoo

Dużo czasu będziemy musieli poświęcić swoim zwierzakom, by ich ogólnym poziom zadowolenia był na jak najwyższym poziomie. Nie od dziś wiadomo, że zadbane i zadowolone zwierzęta przyciągają większe ilości osób do ogrodów zoologicznych. Któż by chciał patrzeć na smutne zwierzęta?

Podsumowanie.

Czy gra o tworzeniu ogrodu zoologicznego może być ciekawa? Na pewno tak, w dobie gier o prowadzeniu własnej farmy, czy gier o tematyce wojennej, spokojna gra o prowadzeniu ogrodu zoologicznego jest naprawdę potrzebna. Gra znajdzie odbiorców wśród dzieci, a dzięki polskiej wersji językowej praktycznie każde dziecko będzie mogło bez problemów zagrać w tą produkcję. Brak konieczności instalowania czegokolwiek (gra przeglądarkowa) jest kolejnym plusem przemawiającym na rzecz gry. Gra jest darmowa, posiada także specjalny samouczek co znacznie ułatwi grę nawet największym laikom. Mnóstwo możliwości i dowolność w budowaniu swojego własnego ogrodu zoologicznego to szansa jakiej nie może przepuścić żadne miłośnik zwierząt. Gra jest naprawdę godna polecenia, szczególnie najmłodszym.

 

Graj teraz za darmo →
    załóż własne zoo w grze my free zoo

    10 milionów graczy My Free Zoo

    Ostatnimi czasy w grze wydanej przez Upjers My Free Zoo liczba graczy, którzy aktywnie prowadzą i rozwijają swoje ZOO przekroczyła dziesięć milionów! Dzięki temu wydarzeniu w grze będziemy mogli skorzystać […]

Graj teraz za darmo →

Podobne gry


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer17103/public_html/grymmo.pl/wp-content/themes/wp/single-gra.php on line 191

Komentarze