Heroes Online

Graj teraz za darmo →
Inne
Ocena:

Któż z nas nie grał za młodu w popularnych Herosów. Chodzi nam oczywiście o grę Heroes of Might & Magic 3. Teraz dzięki wydawcy Ubisoft, możemy wrócić do czasów naszej młodości i zagrać w Might & Magic Heroes Online, które bezpośrednio nawiązuje do klasycznej i kultowej już gry. Tytuł jest dosłownie jeszcze świeży, aczkolwiek gra jest już dostępna jako wersja beta. Jest to produkcja przeznaczona na przeglądarki internetowe, dzięki temu, jeśli nasz komputer pamięta jeszcze premierę gry Heroes of Might & Magic 3 to śmiało możemy stwierdzić, że nasz komputer będzie mógł pociągnąć także grę Heroes Online. Wystarczy jedna z najnowszych przeglądarek internetowych oraz stały dostęp do internetu. Ponadto gra jest dostępna w polskiej wersji językowej oraz jest darmowa, nie wydamy ani grosza na podstawowe funkcje gry.

Wróć ponownie do krainy Ashan i walcz o swoje.

Dzięki grze Might & Magic Heroes Online będziemy mogli powrócić do krainy Ashan, gdzie obecnie walkę pomiędzy sobą, są to znane frakcje z wcześniejszych części, a mianowicie Przystań i Nekropolis. Niewielki wybór frakcji to żaden problem, ponieważ jednostki dostępne w grze są naprawdę dobrze dopracowane i zróżnicowane. Musimy się opowiedzieć po jednej ze stron, a biorąc pod uwagę to, że frakcje te są tak od siebie różne nie będziemy mieli problemu z wyborem, czy chcemy opowiedzieć się po stronie dobra, czy też może zła.

Might & Magic Heroes Online to gra należąca do gatunku strategicznych gier z połączeniem elementów taktycznych. Oprócz walk pomiędzy graczami i ich potężnymi wojskami znajdziemy także elementy fabularne w grze, a mianowicie mnóstwo misji pobocznych do wykonania.

W grze pod swoją kontrolą będziemy mieli swoje miasto, które dzięki zdobywaniu niezbędnych surowców będziemy mogli rozwijać i stale rekrutować nowe, lepsze jednostki. Natomiast jeśli chodzi o aspekt taktyczny gry, głównie będzie odbywał się on podczas walki z innymi graczami w lokacjach podzielonych odpowiednio na heksagonalna pola po których będą poruszały się nasze wojska.

Pod względem graficznym gra jest naprawdę bardzo dobrze dopracowana. Porównując grę Heroes of Might & Magic 3 do Heroes Online to tak jakbyśmy porównywali tani zegarek z bazaru, który kiedyś robił furorę wśród młodzieży, do prawdziwego Breitlinga z najdroższego sklepu jubilerskiego.

Podsumowując.

Might & Magic Heroes Online to kontynuacja znanej i kultowej gry, która swego czasu była numerem jeden wśród wielu graczy. Heroes Online jest dopieszczona pod względem graficznym, miasta, postaci, otoczenie, dosłownie wszystko jest bardzo dobrze dopracowane. Gra stawia przede wszystkim na walkę pomiędzy graczami, ale nie zabraknie także pobocznych misji, które będziemy mogli wykonywać przeciwko tak zwanej sztucznej inteligencji. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej, a przede wszystkim jest dostępna za darmo, jednak jeśli ktoś będzie chciał wykorzystać prawdziwe pieniądze to zawsze będzie mógł skorzystać ze specjalnego systemu mikropłatności. Jeśli chcesz poczuć smak dawnego hitu, zarejestruj się już teraz.

Graj teraz za darmo →

    Aktualizacja Heroes Online

      Heroes Online jest jedną z najpopularniejszych gier MMO, wszystko wzięło się z tego, że wcześniejsze komputerowe wydania gry uzyskały miano klasycznych, niezastąpionych oraz kultowych gier. Także pomysł wydania gry […]

Graj teraz za darmo →

Komentarze