Metin 2

Graj teraz za darmo →
3D Do Pobrania MMORPG
Ocena:

Pobieranie
metein 2 gra mmo rpg

Produkcja Metin2 to kolejna gra wydana przez firmę Gamesforge GmbH. Tym razem jednak nie jest to gra na przeglądarkę tylko pełnoprawna gra komputerowa, którą musimy ściągnąć na dysk twardy i zainstalować. Podstawowa waga pliku instalacyjnego to około sześciuset megabajtów, więc gra nie zajmie nam dużo na dysku, jednak musimy się liczyć z aktualizacjami, które będą stopniowo zwiększały wielkość zajmowanego miejsca na naszym dysku. Minimalne wymagania stawiane przez grę dla naszego sprzętu to procesor o taktowaniu nie niższym niż 600 megaherców, 256 megabajtów pamięci RAM, a także karta graficzna podobna lub lepsza niż ATI Radeon 7000. Gra posiada naprawdę dobrą jak na tego typu grę grafikę. Metin2 jest popularnym tytułem praktycznie na całym świecie pomimo tego, że każdego roku powstają lepsze i ciekawsze gry. Plusem w naszym kraju jest to, że gra została spolszczona i osoby z brakiem znajomości języka angielskiego są w stanie opanować całokształt gry.

Wschodni, niezwykle zachwycający świat.

Gra Metin2 jest osadzona w bardzo orientalnych klimatach już na pierwszy rzut oka możemy spostrzec to, że akcja rozgrywa się gdzieś na terenach podobnych do Kraju Kwitnącej Wiśni. Poprzez nieprzewidziane i do końca niewyjaśnione uderzenie kamieni Metin w trzech królestwach całego świata (Shinsoo, Chunjo oraz Jinno) zapanował niesamowity chaos oraz niepokój. Królestwa te ze spokojnego, sojuszniczego życia nagle przekształciły swoje stosunki w dość agresywne, co spowodowało wojnę na ogromną skalę.

metin 2

To do którego królestwa dołączymy zależy tylko i wyłącznie od nas. Możemy wybrać Shinsoo na południu, gdzie mieszkańcy zajmują się głównie handlem, Chunjo, które jest położone na zachodzę lub Jinno, które leży na wschodzie, a mieszkańcy tych terenów są niezwykle agresywnymi osobnikami.

W grze mamy do wyboru cztery klasy postaci, którą wybieramy już na samym początku. Dopiero później, po osiągnięciu piątego poziomu otrzymujemy możliwość wybrania specjalności. Poniżej klasy oraz specjalności każdej z nich:

  • Warrior ? postać, która preferuje walkę wręcz. Po osiągnięciu piątego poziomu mamy do wyboru dwie specjalności: Arahan, który preferuje błyskawiczne ataki lub Partisan, który z kolei woli spokojnie i powoli pokonać przeciwnika w defensywie.
  • Assasin ? jest to postać zabójca preferujące lekkie bronie. Po osiągnięciu piątego poziomu możemy zostać Archerem, czyli mówiąc krótko łucznikiem, lub pozostać cichym Assasynem ze sztyletem w swoim ekwipunku.
  • Mage ? to postaci używające magii. Po osiągnięciu piątego poziomu możemy wybrać Dragoon School czyli zadawanie przeciwnikom bólu za pomocą naszej magii lub Lighting School czyli wspomaganie naszych towarzyszy w walce.
  • Sura ? to połączenie maga i wojownika. Po osiągnięciu piątego poziomu możemy specjalizować się w czarnej magii rzucanej z odległości lub mirażu, którego zaklęcia pomagają w walce w zwarciu.

Podsumowując.

Pomimo tego, że Metin2 jest już wiekową grą, to nadal zachwyca wielu swoją dynamiczną rozgrywką i wieloma możliwościami walki. Nowi gracze nie zniechęcą się na początku, ponieważ pierwszy kilka leveli wskakuje nam dosłownie w mgnieniu oka. Niestety wielu młodszych graczy może narzekać na przestarzałą grafikę oraz małą ilość klas do wyboru. Prawdziwym mankamentem gry są również niektóre totalnie bezsensowne questy. Mimo wszystko polecamy ją każdemu, kto jeszcze w nią nie grał.

Graj teraz za darmo →

Komentarze