Liga Aniołów 2

Graj teraz za darmo →
3D Akcja MMORPG
Ocena:

Przeglądarka
liga aniołów 2

Jeszcze więcej, jeszcze lepiej, jeszcze piękniej. Liga Aniołów to dziecko GTArcade, która od razu zrobiła furorę wśród graczy. Ci chwalili sobie piękną oprawę, kolorową grafikę, ciekawy system rozgrywki oraz niebanalną fabułę. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili szybko wydać kontynuację. Liga Aniołów 2 jest jeszcze lepsza niż poprzednik!

Etheria ponownie jest w niebezpieczeństwie

Liga Aniołów 2 to pełna akcji gra przeglądarkowa z gatunku MMORPG. Podobnie jak pierwsza cześć, również i ta jest darmowa. Każdy kto grał w ?jedynkę? na pewno powinien zagrać w cześć drugą. Ci z kolei, którzy jakimś cudem przegapili ten tytuł, koniecznie muszą nadrobić.

liga aniołów 2 walka
W grze, po raz kolejny, odwiedzimy baśniowy świat Etherii, który wydaje się jeszcze piękniejszy niż kiedykolwiek. Ponownie będziemy musieli opowiedzieć się po dobrej stronie mocy i pomóc tytułowym aniołom w walce z demonami. Okazuje się, że Orkowie szykują inwazję. Naszym pierwszym wyzwaniem będzie odzyskanie skradzionych relikwii.
Jest to piękna, ale bardzo zdradliwa i niebezpieczna kraina. Żyją w niej tytułowi aniołowie, którzy od setek lat pilnowali harmonii pomiędzy dobrem a złem. Wcielamy się więc w postać anioła i zostajemy rzuceni w wir walki. Już na samym początku przyjdzie nam walczyć z olbrzymim bossem ? bez obawy, to jednak tylko trening, który wprowadzi nas w kulisy mechaniki gry i pokaże jak walczyć.

Jeszcze więcej, jeszcze lepiej. Nowości w Lidze Aniołów 2

Ci z Was, którzy grali w pierwsza Ligę Aniołów, poczują się jak w domu. Zmian w mechanice walki oraz rozwoju postaci jest niewiele. Dodano jedną klasę postaci, więc obok Wojownika i Maga, będziemy mogli grać także jako Łucznik. Oczywiście Wojownik jest nastawiony na walkę bezpośrednią i szybkie ataki w zawarciu, Mag może leczyć i zadawać obrażenia za pomocą czarów, a Łucznik walczy na odległość, trzymając się od wrogów z dystansem.

liga-aniolow-3
Jest jednak w grze pewna nowość, którą częściowo w prowadzono już w ?jedynce?. Towarzyszył będzie nam pomocnik, którego również będziemy mogli ulepszać wraz ze zdawaniem nowych poziomów doświadczenia.

Dlaczego warto zagrać w Ligę Aniołów 2

-Jest wiele powodów, dla których warto zagrać w Ligę Aniołów 2. Logując się do gry:

-Odkryjecie dalsze losy aniołów oraz ponownie ocalicie świat Etherii,

-Będziecie cieszyć się piękną oprawą muzyczną i wizualną,

-Spędzicie setki godzin poznając historię oraz odkrywając sekrety,

-Poznacie innych graczy i nawiążecie nowe znajomości,

-Stoczycie tysiące pasjonujących walk z siłami zła,

-Będziecie rozwijać swoje postacie i zdobywać nowych członków do swojej drużyny.

League of Angels 2 to doskonałe sieciowe RPG, które przyniesie Wam wiele godzin rozrywki na wysokim poziomie. Dodatkowo gra jest całkowicie bezpłatna. Kampania składa się z setek zadań, które wykonujemy stopniowo, ulepszając przy tym naszą postać i zbierając nowych członków do naszej odważnej drużyny.

Graj teraz za darmo →

Komentarze