Legend Online II

Graj teraz za darmo →
Do Pobrania MMORPG
Ocena:

Pobieranie
przeglądarkowa gra mmo rpg Legend Online 2

W grze znajdziemy naprawdę wiele elementów jak w typowych grach RPG, będziemy musieli starać się o to by nasze postacie ciągle się rozwijały, by nasze wojsko stawało się coraz silniejsze i mocniejsze, by móc podołać coraz to mocniejszym przeciwnikom. Będzięmy mogli zmierzyć się także z innymi graczami na specjalnej arenie, trenować naszą technikę i opracowywać coraz to nowsze strategie. Gra posiada mnóstwo lokacji, miedzy innymi Dzikie Pola, Las Mgieł i wiele innych gdzie napotkamy na niejednego wroga.

Legend Online

Pod względem graficznym Legend Online nie przebije na pewno gier opartych na bazie klienta, aczkolwiek jak na grę przeznaczoną na przeglądarki internetowe nie ma co narzekać i należy cieszyć się dopracowanymi szczegółami zarówno postaci jak i otoczenia. Jeśli ktoś ma wątpliwości wystarczy włączyć jeden z wielu dostępnych Gameplay?ów w sieci.

Podsumowując.

Pomimo tego, że w tej recenzji nie zawarliśmy wszystkich informacji uważamy, że produkcja wydana przez Oasis Games jest warta uwagi. Gra posiada spolszczenia, przez co gracze bez znajomości języka angielskiego nie będą mieli żadnych problemów, ponadto gra jest darmowa (z możliwością dobrowolnych mikropłatności), a także przeznaczona na przeglądarki, co oznacza, że zagramy w nią praktycznie wszędzie. Wielki świat, mnóstwo zadań, wiele postaci i ogromna armia do wyboru to jedne z wielu plusów tej gry.

Graj teraz za darmo →

Komentarze