Khan Wars

Graj teraz za darmo →
Brak
Ocena:

gra przeglądarkowa khan wars 7.0

Średniowieczne czasy, miecze, metalowe zbroje, a to wszystko w naszej przeglądarce dzięki grze Khan Wars. Gra wydaje się być identyczna jak wiele innych gier przeglądarkowych, nie mniej jednak, wymaga ona od swoich graczy nieco więcej wyobraźni, ponieważ w głównej mierze opiera się ona na tekście, a nie na efektownych animacjach.

Podstawy oraz wioska w Khan Wars.

Khan Wars już na samym początku może miło zaskoczyć wiele osób dzięki dużej ilości nacji do wyboru, aktualnie jest to aż 11 nacji, a każda z nich posiada swoje wyjątkowe cechy i umiejętności, które przydadzą się na polu walki. Po wybraniu szczegółów naszego konta, serwera i tym podobnych przejdziemy oczywiście do naszej osady, gdzie dzięki samouczkowi szybko poznamy wszystkie zasady panujące w grze. Nasz początkowy przewodnik, przekaże nam podstawowe informacje na temat budynków, a także pomoże wykonać kilka podstawowych questów. Jeżeli z cierpliwością będziemy wykonywali jego wskazówki i zadania na koniec sowicie nas wynagrodzi w postaci pieniędzy. Każdy budynek ma tutaj swoje określone funkcje, ciekawym rozwiązaniem jest możliwość ulepszania jednocześnie kilku na raz budynków, jeżeli tylko nasze zasoby nam na to pozwolą. Cały interfejs gry jest naprawdę przejrzysty, nawet najwięksi laicy gier internetowych poradzą sobie w korzystaniu ze wszystkich funkcji.  Khan Wars nie jest grą o szczególnej fabule, głównym celem jest rozbudowanie swojej wioski w celu osiągnięcia potęgi militarnej oraz gospodarczej, w czym pomogą nam zapewne zawierane sojusze.

jednostki w khan wars

System walki w grze.

Głównym elementem decydującym o wyniku walki jest wybrana przez gracza formacja, a nie tak jak mogłoby się wydawać, siła zawodnika. Oczywiście nie przeczymy, że siła oraz zaawansowanie jednostek gracza nie ma wpływu, nie mniej jednak dobrze dobrana formacja i strategia walki może zdecydować o losach całej bitwy. Dzięki zdobywanemu doświadczeniu możemy rozwijać naprawdę wiele umiejętności, które z kolei pomogą nam na polu walki lub podczas prac konstrukcyjnych w naszej mieścinie.

system walki w khan wars

Główne zasoby oraz konto premium.

Głównymi zasobami w grze Khan Wars są standardowo złoto, żelazo, drewno oraz jedzenie. Na samym początku rada dla nowych graczy ? pierwszymi inwestycjami powinny być inwestycje w rozwój czterech budynków zapewniających właśnie te surowce. Dobrą metodą, choć jednak nie fair ze strony producenta, jest możliwość pozyskiwania surowców dzięki codziennemu oddawaniu głosów na tę grę w rankingach.

postacie

Pomóc sobie możemy również dzięki wydanie kilkudziesięciu złotych na konto premium, dzięki któremu będziemy mieli więcej możliwości, a przede wszystkim możliwość szybszego rozwoju naszego miasteczka. Daje to nam przewagę nad zwykłymi graczami, co jest raczej negatywnie przyjmowane przez społeczeństwo graczy. Czy warto jest wydawać dość spore pieniądze by w przeciągu trzech i pół miesiąc stracić wszystko w wyniku restartu gry? Pytanie pozostawimy dla Was.

Graj teraz za darmo →

Podobne gry


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer17103/public_html/grymmo.pl/wp-content/themes/wp/single-gra.php on line 191

Komentarze