Hero Zero

Graj teraz za darmo →
Akcja Przegladarkowe Symulacje
Ocena:

Przeglądarka
darmowa gra przeglądarkowa hero zero

Wydawcą gry Hero Zero jest studio Playata znana również  gry Operation Blackmail czy tez dostępnej na telefony iPhone gry MMO. Deck. Gra jest stosunkowo młoda, została wypuszczona na rynek pod koniec 2011 roku i do tej pory pozostaje w tak zwanych beta testach. Gra opiera się głównie na silniku Flash.  Grafika  gry mówiąc krótko jest stworzona raczej pod dzieci do 16 lat, sama tematyka również w większej mierze powinna interesować dzieci, aniżeli młodzież czy osoby dorosłe.

Zrób sobie bohatera w Hero Zero.

Grę zaczynamy od stworzenia naszego super bohatera. Wybierać możemy pomiędzy kobietą, a mężczyzną, jeśli chodzi o wygląd to konfigurowalna jest głowa, fryzura, oczy, brwi, dodatkowe akcesoria, nos, usta, a u płci brzydkiej dodatkowo broda lub wąsik.  Dalszy krok to podanie nazwy oraz rejestracja postaci.

W panelu głównym gry znajdziemy przede wszystkim informacje o naszej postaci. Między innymi poziom jej siły, kondycji, inteligencji czy intuicji. Głównym zadaniem w grze będzie wypełnianie zadań, które otrzymamy klikając na ikonkę telefonu. Pierwsza misja polega na rozejrzeniu się po najbliższym sąsiedztwie, ponieważ anonimowe źródła uważają, że coś się tam dzieje. Jednak nie będziemy sterowali postacią, a patrzyli na pasek czasu, który powoli będzie nam malał.

hero zero gra

Gra raczej nie zachwyci starszych osób, a wypełnianie misji jedynie klikając na ikonkę i czekając na wygraną nie wróży niczego dobrego.

Hero Zero to gra dostępna w kilku językach. Umożliwia ona stworzenia oraz dołączenie do jednej z już istniejących drużyn. W grze mamy dwie waluty, standardową, czyli monety oraz swego rodzaju walutę premium czyli ?oponki?. Ta druga umożliwia nam kupno cennych przedmiotów lub przyśpieszenie właśnie wykonywanej misji.

Graj teraz za darmo →

Komentarze