Goodgame Empire

Graj teraz za darmo →
Brak
Ocena:

good game empire

Średniowieczny klimat to niejednokrotnie poruszana tematyka w grach online na przeglądarkę. Również niemieckie studio tworzące gry Goodgame Studio postanowiło stworzyć grę opartą na średniowiecznych klimatach. Gra jest dostępna poprzez przeglądarkę więc nie potrzebujemy najnowocześniejszego komputera, wystarczy standardowy, z połączeniem do Internetu oraz jedną z najnowszych przeglądarek internetowych. Gra skierowana jest do osób powyżej dwunastego roku życia. Twórcy gry zadbali o to by była ona dostępna w naszym kraju w naszej wersji językowej.

Stwórz własne królestwo.

Czy w czasach średniowiecza trudno było utrzymać swoje królestwo w porządku i dostatku? Na to pytanie będziemy mogli odpowiedzieć sami sobie, tuż po tym jak rozpoczniemy grać w Goodgame Empire. W grze staniemy się władcą średniowiecznych, włości, które przyjdzie nam utrzymać oraz rozbudować na własny koszt.

wioska

Gra niewątpliwie należy do typu gier strategicznych, naszą przygodę rozpoczniemy w szczerym polu posiadając jedyni swój niewielki zamek. Aby móc rozbudowywać się w dalszym kierunku naszym zadaniem będzie zainwestowanie w infrastrukturę wydobywczą surowce. To podstawowa rzecz w grze by móc dalej się rozwijać. Goodgame Empire to gra, w której znajdziemy mnóstwo budynków mieszkalnych, produkcyjnych ale również wojskowych. Nie braknie tutaj także infrastruktury o charakterze dekoracyjnym czy także obronnym. Wszystko co będzie znajdowało się dokoła Twojego zamku to tylko i wyłącznie kwestia Twojej inwencji twórczej. Pamiętać należy jednak, że wszystko kosztuje, a surowce takie jak drewno, kamień czy też żywność w magazynie nie są nielimitowane i kiedyś zaczną nam się kończyć, tutaj będziesz musiał wykazać się smykałką stratega by w sposób zrównoważony rozwijać swoje królestwo. Jeśli jednak zabraknie Ci któregoś z surowców, a nie będziesz mógł czekać to zawsze możesz handlować z innymi graczami Goodgame Empire.

Kolejnym ważnym aspektem w grze jest poziom ochronny jaki musisz koniecznie zapewnić swojemu królestwu oraz ich mieszkańcom. Wielu się wydaje, że wystarczy posiadać silne wojsko jednak to nie wszystko, niezwykle ważna jest również infrastruktura obronna, jak chociażby mury zamkowe dzięki, którym zablokujemy dostęp rabusiom, a innym graczom chcącym nas zaatakować znacznie utrudnimy życie. Druga sprawa to oczywiście wojsko, które będziemy tworzyli na potrzeby dodatkowej obrony naszych terenów jak również zdobywania kolejnych strategicznych połaci terytoriów otaczających nasze królestwo oraz innych królestw, nie mniej jednak nie będzie to łatwe, musimy to mieć na uwadze.

Przy każdej czynności, również wykonywaniu przeróżnych misji, odpieraniu ataków czy nawet zbieraniu podatków od swoich podwładnych zdobywamy monety, które następnie znacznie ułatwiają i przyśpieszają rozwój naszego królestwa.

Graj teraz za darmo →

Podobne gry


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer17103/public_html/grymmo.pl/wp-content/themes/wp/single-gra.php on line 191

Komentarze