Garbage Garage

Graj teraz za darmo →
Inne
Ocena:

Upjers, to studio o którym słyszał praktycznie każdy szanujący się gracz, kochający gry multiplayerowe dostępne na przeglądarki. To właśnie ten wydawca ma na swoim koncie takie tytuły jak My Free Zoo, My Fantastic Park, Wolni Farmerzy czy Kapi Hospital. Teraz przyszedł czas na kolejną ciekawą produkcję wydaną przez Upjers, a mianowicie Garbage Garage. Jest to nietypowa gra, połączenie zarówno cech strategicznych jak i wyścigowych. Zostajemy kierownikiem naszego własnego złomowiska. Garbage Garage jest grą na przeglądarki internetowe, tak więc również w tym przypadku nie będziemy potrzebowali mocnego sprzętu by w nią zagrać, a jedynie dobrej, zaktualizowanej przeglądarki oraz w miarę dobrego połączenia internetowego. Gra Garbage Garage posiada polską wersję językową co na pewno będzie wielkim plusem dla osób, które nie posiadają umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Stwórz swój własny pojazd ze śmieci, które odzyskasz.

Początki nigdy nie są łatwe, tak samo będzie z nami i naszym złomowiskiem, gdzie na samym początku będziemy musieli ciężko pracować i rozłożyć wiele samochodów na części pierwsze by nasz autoszrot zamienił się w poważną potęgę wśród pozostałych złomowisk w okolicy. Naszym głównym zadaniem będzie początkowo handel drobnymi częściami z rozłożonych samochodów i inwestowanie zarobionych pieniędzy w rozbudowę naszego złomowiska. Jeśli nasze złomowisko zacznie odpowiednio prosperować w niedługim czasie możemy liczyć na coraz to ciekawsze okazy lądujące na naszym szrocie, począwszy do większych pojazdów, poprzez motorówki i łodzie, a skończywszy nawet na czołgu pamiętającym jeszcze okrutne czasy w których walczył.

To jednak nie wszystko, Garbage Garage jest bardzo nowatorską grą, która do tematyki motoryzacyjnej podchodzi w swoisty sposób, a mianowicie, z coraz to ciekawszych części lądujących na naszym złomowisku będziemy mogli złożyć nasz niepowtarzalny i wyjątkowy pojazd, którym to później będziemy mogli zmierzyć się z innymi graczami. Jednak nie będą to zwykłe, standardowe wyścigi, a walki, można powiedzieć, na śmierć i życie. Wygra ten, kto jako jedyny zostanie na arenie z dobrze funkcjonującym pojazdem. Wszystkie chwyty dozwolone.

Już na samym początku gry, gry tylko założymy w niej konto zostaniemy przeszkoleni do tego by prowadzić swój własny autoszrot, autorzy gry zatroszczyli się o to by nawet najwięksi laicy motoryzacji wiedzieli co z czym się je, a także najbardziej rozrzutni osobnicy umieli odpowiednio zainwestować zarobione pieniądze.

Podsumowując.

Gra Garbage Garage jest naprawdę nietypowym produktem łączącym w sobie wiele cech strategicznej gry jak również cechy gier akcji i gier zręcznościowych. Plusem gry będzie na pewno polska wersja językowa i co chyba najważniejsze w dzisiejszych czasach ? to, że jest zupełnie darmowa. Jednak istnieje opcja szybszego wykupienia specjalnych przywilejów jeśli kogoś stać na to.

 

Graj teraz za darmo →

Komentarze