Elvenar

Graj teraz za darmo →
Przegladarkowe Strategia
Ocena:

Przeglądarka
gra przeglądarkowa elvenar - poznaj świat elfów

InnoGames to niemiecki wydawca wielu bardzo popularnych gier, przeznaczonych w głównej mierze na przeglądarki internetowe. Wydawcę tego możemy kojarzyć dzięki takim tytułom jak Tribal Wars 2, Grepolis, Rising Generals czy Plemiona. Najnowszym dzieckiem ze stajni InnoGames jest produkcja Elvenar, wydana a początku drugiego kwartału bieżącego roku. Elvenar jest grą strategiczną, osadzoną w świecie fantasy, przeznaczoną na przeglądarki internetowe. Oznacza to, że jak gracz, wcale nie będziemy potrzebowali mocnego sprzętu komputerowego, który byłby w stanie uciągnąć najnowszego Wiedźmina. W zupełności wystarczy kilkuletni laptop z jedną z najnowszych przeglądarek internetowych. Warto wspomnieć o tym, że produkcja ta jest zupełnie darmowa oraz dostępna z polską wersją językową.

Rozpocznij swoją przygodę w świecie fantasty zamieszkiwanym przez ludzi i elfy.

Obecnie jest mnóstwo gier strategicznych przeznaczonych dla wielu graczy. Jednak każda z nich stara się oferować coś nowego, coś innego. Elvenar to produkcja, która sprawdzi nasze umiejętności stratega, a także kunszt ekonomiczny w prowadzenie, budowie i stałemu rozwijaniu naszego niewielkiego początkowo miasteczka w cudownej krainie Elvenar.

walka w elvenar

Gra pozwoli nam standardowo na zadbanie o stały i zrównoważony rozwój naszego miasta, ponadto będziemy mogli eksplorować egzotyczne tereny otaczające nasze miasteczko, a także wdawać się w wir handlu z innymi mieszkańcami najbliższych terenów. Fantastyczna kraina, tętniąca życiem, gdzie do rywalizacji podchodzą dwie główne rasy występujące w całej grze, a mianowicie elfy i ludzie. Rzecz jasna rozpoczynając naszą rozgrywkę musimy opowiedzieć się po jednej ze stron, a to oznaczać dla nas będzie wybór pomiędzy rożnymi technologiami, umiejętnościami, budynkami, jednostkami wojskowymi i wieloma innymi aspektami. Elfy to przede wszystkim spokojne istoty, które swoje życie wiodą w zgodzie z naturą i korzystają w dużej mierze z magii. Natomiast ludzie to przede wszystkim inżynierowie, którzy wykorzystują rozwój technologii, a do walki używają średniowiecznego, tradycyjnego oręża.

miasto w grze

Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie dla naszej niewielkiej osady odpowiednich, podstawowych surowców, które będą potrzebne do tego by stale rozwijać, powiększać i zabezpieczać naszą osadę. Rozwijanie technologii, produkcja pożywienia dla naszych poddanych, produkcja wyposażenia dla naszej armii, to wszystko tylko wierzchołek góry lodowej, która będzie na nas ciążyła przez całą rozgrywkę. Dlatego też produkcja ta dokładnie sprawdzi nasze umiejętności stratega.

Podsumowując.

Elvenar to darmowa produkcja przeglądarkowa łącząca typowe elementy gry wieloosobowej, MMO. Strategiczne aspekty łączą się z koniecznością posiadania ekonomicznych umiejętności. Pod względem graficznym gra reprezentuje przyzwoity poziom jeśli chodzi o przeglądarkowe, darmowe gry multiplayer. Zarejestruj się już dzisiaj i opowiedz się po jednej ze stron konfliktu.

Poradnik do Elvenar: http://grynaprzegladarke.net/poradniki/elvenar-poradnik-dla-poczatkujacych/

Graj teraz za darmo →

Komentarze