Elsword

Graj teraz za darmo →
3D Akcja Do Pobrania
Ocena:

Pobieranie

Gameforge to znany producent gier takich jak Gladiatus, Ikariam czy Bitefight. Gameforge stworzyło także dość ciekawą produkcję o nazwie Elsword. Gra wymaga od nas ściągnięcia specjalnego klienta oraz komputera o procesorze z minimalnym taktowaniem 3 GHz, 2 Gigabajtami RAMu oraz kartą graficzną nie gorszą niż GeForce 7600. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej, więc nawet najmłodsi nie będą mieli problemów ze zrozumieniem fabuły i reguł gry.

Młoda produkcja, która odniosła sukces.

Fabuła gry jest bardzo prosta, w krainie Elios panuje ogromny chaos i niepokój. Wszystko to zostało spowodowane przez chciwość i pychę mieszkańców tej krainy. W wyniku tak niedorzecznych zachowań kryształ, dzięki któremu w krainie był spokój rozpadł się na wiele części. Naszym zadaniem będzie odnalezienie wszystkich części i przywrócenie spokoju sobie i wszystkim mieszkańcom, którzy zrozumieją co robili źle.

gra typu mmorpg elsword

Gra na pewno przypadnie do gustu osobom, które interesują się japońską mangą. Gra jest utrzymana właśnie w tym klimacie. Na samym początku wybieramy rasę dla naszej postaci, do wyboru mamy pięć ras, gdzie każda różni się od siebie na tyle znaczącą, że na pewno odczujemy różnicę gdybyśmy chcieli zmienić swoją postać. Po wyborze rasy udajemy się w podróż i tu ciekawostka, ponieważ grę możemy przejść samodzielnie lub ?połączyć? się w czteroosobową grupę gdzie będziemy wspólnymi siłami walczyli ze złem.

Niebezpieczeństwa w grze czają się dosłownie za każdym lochem, swoje umiejętności będziemy mogli sprawdzić zarówno w walce z pojedynczymi potężnymi przeciwnikami jak i hordami słabszych potworów. Ciekawostką jest na pewno dostępnych aż 30 specjalnych lochów, które kryją w sobie spore skarby ale ich zdobycie niejednokrotnie może zakłócić nam śmierć.

Podsumowując.

Gameforge postarało się i stworzyło naprawdę świetną grę. Klimat oprawy graficznej jest naprawdę istnym majstersztykiem, możliwość tworzenia niezwykłych combo w walce również jest znaczącym plusem tejże gry. Co ciekawe, gra umożliwia nam korzystanie z pada, więc będziemy mogli poczuć się, jakbyśmy grali na jednej z popularnych konsol. Póki co, gracze nie stwierdzili znaczących minusów tejże produkcji.

 

Graj teraz za darmo →

Komentarze