Drakensang Online

Graj teraz za darmo →
3D MMORPG Przegladarkowe
Ocena:

BigPoint to wydawca znany z bardzo wielu gier na przeglądarki internetowe. Jedną z ciekawszych propozycji tego producenta jest gra Drakensang Online. Duża ilość graczy to efekt dobrze dopracowanej grafiki jak na grę przeglądarkową, a także tematyki fantasy, która od zawsze miała wzięcie. Pomimo tego, iż jest to gra przeglądarkowa jest ona stworzona w trój wymiarze, dzięki czemu zyskuje jeszcze więcej na wartości.

Kontynuacja serii przyprawiającej dreszczyk u fanów RPG.

Drakensang Online to kolejna odsłona kultowej już gry Drakensang. Jednak Przeglądarkowa wersja ma nieco mniej wspólnego z głównym tytułem. Dzieje się tak ponieważ w grze Drakensang Online kładzie się głównie nacisk na walkę, a sama fabuła jest tu naprawdę drugorzędną sprawą.

drakensang mapa

Pierwszą czynnością jaką musimy zrobić w grze to oczywiście wybór i konfiguracja naszej postaci. Tutaj niestety twórca gry poszedł na łatwiznę dając nam tylko do wyboru dwie klasy postaci, a mianowicie maga lub rycerza. Oczywiście mag będzie walczył z przeciwnikami na odległość wyniszczając ich przeróżnymi zaklęciami, a rycerz będzie potężnym wojownikiem, którego trudno pokonać w walce wręcz.

Warto jednak pochwalić twórców gry za naprawdę duża liczbę zadań dostępnych w grze. Rozsiane po całej mapie nadadzą sensu naszej wędrówce i walce w potworami. Tych też nam nie zabraknie, różnego rodzaju potwory, które w zależności od strefy krainy będą coraz mocniejsze. Na pewno spędzimy kilkanaście dobrych godzinna wykonywaniu misji oraz ubijaniu wielu potworów co w połączeniu nada nam chociaż namiastkę fabuły.

Dzięki wcześniejszym tytułom z tej serii gra w bardzo krótkim czasie po premierze przekroczyła magiczny próg miliona graczy, czego niestety do dziś nie mogą zrobić niektóre niedocenione produkcje, również wydawcy BigPoint.

Podsumowując kolejną produkcję BigPoint.

Tym razem zaczniemy nietypowo bo od minusów, czyli przede wszystkim ubogości w wyborze klas postaci, tak jak wcześniej wspomnieliśmy są to tylko dwie klasy (rycerz i mag) co uważamy za naprawdę minimalny wymiar, ale zawsze mogło być gorzej i mogliśmy dostać tylko rycerza do ?wyboru?. Standardowy minus przy większości gier przeglądarkowych to oczywiście mikropłatności za przeróżnego rodzaju dodatki, ekwipunek i tym podobne, daje to niestety przewagę graczom posiadającym spore zasoby pieniędzy. Jeśli chodzi o plusy to dla naszych rodzimych graczy, którzy mają problem z językiem angielskim, zapewne plusem będzie polska wersja językowa. Do tego dochodzi naprawdę ciekawa trójwymiarowa grafika oraz dopracowane efekty specjalne. Niesamowita liczba zadań do wykonania zajmie nam dobrych kilkanaście godzin zabawy.

Graj teraz za darmo →

Komentarze