Dragomon Hunter

Graj teraz za darmo →
Inne
Ocena:

Gier MMORPG obecnie na rynku rozrywkowym jest cała masa. Aeria Games, chcąc wkroczyć w ten rynek wypuściła niedawno grę Dragomon Hunter, która przenosi nas do świata fantasy, w którym będziemy polowali na przeróżne potwory, a bez współpracy z innymi graczami i ciągłego ulepszania naszej postaci się po prostu nie obejdzie. Dragomon Hunter to produkcja oparta na tak zwanym kliencie, żeby w nią zagrać, musimy ściągnąć na swój dysk twardy odpowiednie pliki instalacyjne, a nasz sprzęt musi spełniać określone wymagania, by gra chodziła płynnie i zachwycała nasze oczy swoją bajeczną grafiką. Rekomendowane przez wydawcę wymagania to między innymi procesor o taktowaniu 2.66 Gigaherca klasy Core2Duo, 6 Gigabajtów pamięci operacyjnej RAM, karta graficzna klasy nVidia GeForce 9500, a także około 6 Gigabajtów wolnego miejsca na dysku twardym. Dragomon Hunter jest zupełnie darmową grą, obecnie jeszcze nie dostępną w języku polskim.

Przenieś się do bajecznego świata stworów.

Zostań łowcą, hodowcą oraz opiekunem wielu przedziwnych stworzeń jednocześnie. Rozpoczynając grę w Dragomon Hunter nasza postać będzie mogła przynależeć do jednej z czterech dostępnych klas postaci, a mianowicie: Najemnik, Mag, Zwiadowca lub Kleryk. Jak nie trudno się domyślić, każda z tych klas posiada swoje unikalne umiejętności, Najemnik będzie dobrze walczył na przodzie, wykorzystując swoje oburęczne bronie, a z kolei Kleryk i Mag wspomogą pozostałych walczących swoimi czarami. System rozwoju naszej postaci w grze Dragomon Hunter jest bardzo elastyczny i pozwoli nam się dostosować do walki praktycznie z każdym przeciwnikiem. Jedyną kwestią, którą powinniśmy poznać jest styl walki danego przeciwnika.

Jednak najciekawszą częścią gry jest polowanie na tytułowe potwory, czyli Dragomony. Jednoznacznie może nam się to kojarzyć z pokemonami, ponieważ jak w tamtym przypadku, tak również w tym, potwory owe możemy złapać, wytresować i oswoić, a następnie wykorzystywać je na przykład do podróżowania po świecie. Ponadto oswajając Dragomony, w swojej farmie będziemy mogli krzyżować konkretne gatunki tworząc przy tym coraz to ciekawsze stworzenia.

Walka w grze odbywa się niezwykle dynamicznie, w każdej chwili możemy zostać zaatakowani przez przeciwnika i jedynym ratunkiem będzie zrobienie unika. Jeśli będziemy chcieli walczyć z potworem silniejszym od nas warto będzie stworzyć drużynę, która wspólnymi siłami powali na łopatki przeciwnika. Z większości potworów będziecie mogli pozyskać surowce, które potem wykorzystacie do kraftowania nowych przedmiotów, czy pancerzy.

Pod względem graficznym gra jest dość ciekawie wykonana. Klimat fantasy oraz bajeczne animacje przypadną do gustu nie tylko młodszym graczom. Efekty specjalne, kolorystyka i różnorodność świata stoi tutaj na naprawdę wysokim poziomie, a dzięki niewielkim wymaganiom sprzętowym, ową grę uruchomi większa część graczy.

Podsumowując.

Jeśli szukacie gry, która da wam wiele możliwości rozwoju własnej postaci jak również zdobywania nowych kompanów podróży to Dragomon Hunter jest właśnie produkcją dla Ciebie. Jest to produkcja darmowa, wydana w postaci klienta na komputer stacjonarny. Pod względem graficznym zachwycać powinna nawet najbardziej wybrednych graczy.

Graj teraz za darmo →

Komentarze