Conquer Online

Graj teraz za darmo →
Akcja Do Pobrania MMORPG
Ocena:

Pobieranie
conquer online

Cóż można powiedzieć o grach MMORPG osadzonych w realiach fantasy? W dzisiejszych czasach chyba jedynie tylko tyle, że jest ich naprawdę mnóstwo, a gracze często patrząc tylko na te największe produkcje mogą pominąć drobne, proste w budowie rarytasiki. Jednym z taki rarytasów, prostych, bez wymyślnej grafiki jednak z wielką grywalnością jest produkcja studia TQ Digital, mowa tutaj o MMORPGu o nazwie Conquer Online. Mimo małego rozgłosu w sieci, gra posiada naprawdę ogromną bazę użytkowników, którzy (uwaga!) mają do dyspozycji, aż sześćdziesiąt serwerów.

Gra jak wiele innych, jednak?

Gra jak już wcześniej zasugerowałem nie zachwyca wymyślnymi animacjami do jakich przyzwyczaić mogło już wiele różnych tytułów wysokobudżetowych. Conquer Online należy do grupy gier, które zachwycają nas grywalnością, a nie grafiką, ta akurat w tej grze jest stworzona w standardzie 2D.

Dzięki temu w grę będziemy mogli zagrać na naprawdę zabytkowych komputerach ponieważ aby uruchomić grę minimalnie wymagane jest 128 Megabajtów pamięci RAM, procesor o taktowaniu nie mniejszym niż 800 Megaherców oraz karta graficzna zgodna ze standardem DirectX 8.1. To naprawdę nie wiele, na dysku gra zajmie nam około jednego gigabajta, natomiast sam plik do ściągnięcia waży około 500 Megabajtów.

Wracając jednak do smaczków gry. Gracz będzie musiał głównie liczyć się z tym, że społeczeństwo w grze lubi się bić, to znaczy, głównym zadaniem graczy będzie walka między sobą. Do tego, będziemy mieli wybór, aż pięciu ras z których to każda ma inne specjalizacje. Przykładowo wojownik Ninja będzie cechował się duża zręcznością, Warrior defensywą, Trojan atakiem, Archer jako łucznik również zręcznością, a z kolei Taoist, czyli mag, będzie cechował się atakami magicznymi.

Podsumowując.

W grze znajdziemy naprawdę wiele ciekawych misji, wiele przeróżnych przedmiotów oraz uzbrojenia, a także wielu graczy. Będziemy mogli dołączyć do jednej z wielu gildii i toczyć ogromne batalie pomiędzy grafikami. Moim skromnym zdaniem duży naciska na walki Player vs Player rekompensują większości braki w grafice oraz niektóre źle przetłumaczone dialogi (gra oryginalnie jest w wersji angielskojęzycznej). Wszystkim lubiącym walki pomiędzy sobą oraz klimaty fantasy śmiało możemy polecić tą grę.

Graj teraz za darmo →

Komentarze