BigFarm

Graj teraz za darmo →
Przegladarkowe Symulacje
Ocena:

Przeglądarka
farmerska gra big farm

Każdy z nas, kto miał w dzieciństwie przeżytych chociaż kilka dni na wsi wie, jak to jest spędzać czas beztroska wśród zwierząt, na farmie. Wydawca gier GoodGame wypuścił na rynek grę o nazwie BigFarm, którą możemy określić bezpośrednio jako symulator farmy. Dzięki tej grze, będziemy mogli wykazać się jako przedsiębiorczy i odpowiedzialny farmer rozbudowując swoją mała na samym początku farmę. Gra ta jest typową grą przeglądarkową, nie wymaga od nas posiadania komputera o wysokich parametrach, wystarczy nawet kilkuletni komputer z jedną z najnowszych wersji przeglądarek internetowych obsługujących odpowiednie wtyczki.

Uprawiaj, hoduj i rozwijaj w Big Farm.

Jak w dzisiejszych czasach możemy poczuć się jak prawdziwy farmer? Jak możemy uprawiać setki roślin i hodować różnoraki zwierzęta gospodarcze? W dodatku nie wychodząc z domu? Odpowiedzi na wszystkie te pytanie możemy znaleźć w grze BigFarm.

Oczywiście gra to nie tylko dbanie o nasze rośliny, sadzenie nowych i pielęgnowanie już posadzonych, to nie tylko dbanie o zdrowie naszych zwierząt i o to by się rozmnażały, BigFarm pozwoli nam również sprawdzić się w roli stratega ekonomicznego. Będziemy musieli zadbać o to, by nasza farma stale się rozwijała i nie zabrakło nam pieniędzy w nagłych wypadkach. W BigFarm jak w życiu, bez pieniędzy nie kupimy nowych roślin, nie kupimy nowych ras zwierząt, tak więc aspekt ekonomiczny gry jest niezwykle ważny. Pełne ręce roboty to mało powiedziane, gra dostarcza naprawdę wiele możliwości w prowadzeniu farmy.

farma w big farm

W grze będziemy musieli zadbać o własne ?systemy? produkcyjne, tylko od nas będzie zależało, czy zebrane zboże z pola przeznaczymy na mąkę czy też na stworzenie paszy dla naszych zwierząt. Dzięki racjonalnemu zarządzaniu naszymi zasobami jak również gotówką szybko możemy rozwinąć naszą farmę jednocześnie odnosząc wielki sukces. Pieniądze w grze BigFarm będziemy pozyskiwali oczywiście ze sprzedaży płodów naszych roślin jak i zwierząt, warto więc zadbać o to by rozmaitość uprawianych roślin i hodowanych zwierząt była jak największa. Gra ta jest naprawę bardzo urealniona, wszystkie odpady gromadzone podczas hodowli naszych zwierząt będziemy mogli wykorzystać wtórnie jako naturalny nawóz pod uprawę roślin i zboża. Wykorzystywanie wszystkich elementów w grze do granic możliwości pozwoli Ci zapobiec marnotrawieniu pieniędzy, dzięki wtórnemu wykorzystaniu produktów jak i odpadów staniemy się ekologicznymi farmerami.

O ile nasza farma na początku będzie mała i będziemy w stanie poradzić sobie sami, o tyle w przyszłości, gdy nasze podwórko się rozrośnie o nowe rośliny i nowe gatunki zwierząt, jedna para rąk może już nie wystarczyć. Wtedy na ratunek mogą przyjść nam pomocnicy, których oczywiście będziemy mogli zatrudnić. Przyjazny klimat na farmie oraz odpowiedniej wysokości wypłaty zapewnią nam efektywność pracy pomocników, którzy w znacznym stopniu będą mogli nas odciążyć w codziennych obowiązkach.

Podsumowując

Produkcja GoodGame, jest bardzo realistyczna, w dużym stopniu oddaje prawdziwe możliwości działania na farmie. Różnorodność gatunków zwierząt hodowlanych, duża ilość roślin, wtórne wykorzystywanie odpadów, zatrudnianie pomocników, to wszystko w jednym miejscu. CO prawda gra nigdy nie odda realiów prawdziwego życia nie mniej jednak Big Farm zasługuje na duża pochwałę ze względu na wysoki poziom realizmu i duża grywalność.

Graj teraz za darmo →

Komentarze