Big Bang Empire

Graj teraz za darmo →
Przegladarkowe Symulacje
Ocena:

Przeglądarka
big bang empire erotyczna gra na przeglądarkę

Playata.com jest wydawcą wielu popularnych gier, między innymi takich tytułów jak Operation X czy Hero Zero. Na koncie tego wydawcy znalazła się natomiast jeszcze jedna ciekawa propozycja dla graczy z całego świata, a mianowicie Big Bang Empire. Jest to produkcja przeglądarkowa, oznacza to więc, że gracz nie będzie potrzebował instalacji dodatkowych plików na swoim komputerze, do rozgrywki wystarczy mu tylko i wyłącznie przeglądarka internetowa oraz stałe łącze iternetowe. Jest to produkcja zupełnie bezpłatna dostępna dla każdego na całym świecie. Big Bang Empire posiada również polską wersję językową. Jest to gra skierowana do pełnoletniej grupy graczy, która ma ochotę poznać świat pełen blichtru, latarni lśniących na czerwono oraz scenerii, która będzie dosłownie biła seksownością.

Gra erotyczna z dużą dozą ironii.

Dzięki grze Big Bang Empire możesz odwiedzić takie miejsca jak chociażby Santo Roco lub Los Vengeles. W grze Big Bang Empire mamy możliwość stworzenia własnej postaci, która może stać się gwiazdą, a możliwości tworzenia postaci mamy naprawdę wiele. Od włosów, poprzez oczy, wielkość brwi czy nawet nosa, poprzez wymiary ciała, wysokość i wiele, wiele innych aspektów. Choć nasza kariera będzie opierała się nad dość ironicznej, jednak jakże bardzo realnej fabule, to gra naprawdę zapewnia wiele godzin zabawy i śmiesznej rywalizacji. Nudna rzeczywistość to coś, czego nie doświadczymy w tej grze.

gra erotyczna big bang empire

Branża dla dorosłych to naprawdę wiele możliwości rozwoju swojej kariery. Możemy zainwestować w ponętne ciuszki, które będziemy eksponować (nie tylko ciuszki) na wybiegach, możemy również wziąć udział w rozbieranych sesjach, które na pewno podbiją poziom naszej rozpoznawalności, dodatkowo dając pokaz na rurze do tańca, jednocześnie rozgrzewając ją do czerwoności, możemy zaimponować nie jednemu przedstawicielowi gatunku płci ?brzydkiej?. Naszą sieć znajomości w branży erotycznej będziemy poszerzali dzięki wykonywaniu przeróżnych misji oraz ?walk?. Nasze misje będą naprawdę dotyczyły przeróżnych sytuacji, czy to porządnego rozkręcenia wieczoru panieńskiego tak, by kobiety, które były na wieczorze zapamiętały go do końca życia, czy chociażby skutecznego i w miarę przyzwoitego pozbycia się nachalnego dostawcy paczek.

Za każdą wykonaną misję będziemy otrzymywali punkty atrybuty, które to z kolei będziemy mogli rozłożyć wedle uznania do umiejętności naszych postaci. W późniejszych etapach gry możemy inwestować w elementy tej branży, jak chociażby w studio filmowe czy produkcję samych filmów, oczywiście z pod znaku XXX.

Podsumowując.

Big Bang Empire jest grą bardzo ciekawą, dość nietypową, a już na pewno erotycznie ubarwioną. Choć powstało niewiele gier w tej kategorii można śmiało powiedzieć, że Big Bang Empire jest produkcją, która osiągnęła pewien sukces. Gra jest dostępna w języku polskim, jest zupełnie darmowa, uzupełniona o dodatkową możliwość rozwoju dzięki mikropłatnościom (waluta premium). Gra przeznaczona jest na przeglądarki internetowe jednak możemy ją ściągnąć także jako aplikacje na naszego smartphone?a.

Graj teraz za darmo →

Komentarze