Berserk: The Cataclysm

Graj teraz za darmo →
Przegladarkowe Strategia
Ocena:

Przeglądarka
karciana gra mmo berserk pl

Wydawcą tej karcianej gry Berserk: The Cataclysm jest IDC Games, które na swoim koncie ma między innymi takie tytuły jak Jagged Alliance Online, Korner5 czy Ragnarok Online. Berserk: The Cataclysm jest produkcją przeznaczoną na przeglądarki internetowe, oznacza to, że zagramy w nią nawet na bardzo starym komputerze. Najważniejsze jest to by posiadał on jedną z najnowszych przeglądarek internetowych takich jak Google Chrome czy Mozilla Firefox. Do tego dochodzi oczywiście stałe łącze internetowe. Produkcja ta jest zupełnie darmowa, rozszerzona oczywiście o dodatkowe mikropłatności, które pomagają w rozwoju gry. Gra stworzona w języku HTML5 powoduje, że nie będziemy potrzebowali instalowania dodatkowych wtyczek do gry.

Karcianka, która może zmienić Twoje postrzeganie gier.

Berserk: The Cataclysm jest grą karcianą, zaliczaną również do produkcji strategicznych. W grze wcielamy się w potężnego maga, który będzie walczył o ?resztki magicznego świata?, którego nazwą jest Laar. Świat ten został nawiedzony przez potężny kataklizm. Gra Berserk: The Cataclysm posiada około sześciuset jednostek wykorzystywanych do walki ? tym samym, ponad sześćset kart w bazie sprawia, że gra jest jedną z bardziej rozbudowanych gier karcianych obecnie dostępnych dla graczy.

gra karciana berserk

Od pewnego czasu możemy zauważyć, że dobre czasy dla wielbicieli gier karcianych trwają od naprawdę dłuższego czasu. Produkcja ta, jest kolejną grą, która może zaciekawić i zadziwić. 600 unikalnych jednostek dostępnych w grze, gdzie możemy dosłownie z każdej wybierać wojowników, którzy będą reprezentowali naszą armię. Jako gracz będziemy głównie planowali walkę, decydowali o ustawieniu, wyborze konkretnych postaci do walki, jednak sama walka będzie praktycznie przebiegała automatycznie, a my jak główny dowodzący, zajmiemy rolę obserwatora. Naszym głównym zadaniem będzie podbijanie coraz to większych połaci terenu z ocalałego świata Laar. Każda zwycięska bitwa pomoże nam na rozbudowanie naszej talii kart ? czyli naszej armii. Nowe jednostki oraz dodatkowa waluta, która pomoże nam ulepszać armię pozwoli także na dalsze podboje w świecie dotkniętym przez kataklizm.

Berserk: The Cataclysm oferuje rozgrywkę dla tak zwanych indywidualistów, czyli osób, które będą chciały powoli, po kolei, same przechodzić wszystkie poziomy rozgrywki, jednak gdy w pewnym momencie znudzi nam się tego rodzaju rozgrywka zawsze będziemy mogli skorzystać  z opcji walki przeciwko innym graczom.

Podsumowując.

Berserk: The Cataclysm pod względem graficznym jest zachwycające dla większości graczy, w końcu obrazki przedstawiające postaci na kartach wykonywali znani artyści w sferze gier komputerowych. Ogromna ilość kart, wielka grywalność, a przede wszystkim ciekawy system walki zapewni nam wiele godzin przyjemnej zabawy. Produkcja jest dostępna na przeglądarki internetowe, jest darmowa i dostępna na całym świecie. Jeśli chcesz zawładnąć jak największą częścią ziemi w krainie Laar, koniecznie zarejestruj się już dzisiaj.

Graj teraz za darmo →

Komentarze