Armored Warfare

Graj teraz za darmo →
Inne
Ocena:

Download
darmowa gra o czołgach armored warfare

Niezwykłą popularność od dłuższego czasu zdobywa gra symulacyjna pod tytułem World of Tanks. Któż o niej nie słyszał? Inni producenci i wydawcy chcąc wziąć dla siebie kawałek naprawdę dobrego tortu, czyli graczy w tej kategorii gier próbuje naśladować wyżej wspomniany tytuł. Jedną z takich gier jest Armored Warfare, jednak czy tej grze uda się być poważnym zagrożeniem dla obecnie największego tytułu oferującego symulację walki czołgów?

Wydawcą gry Armored Warfare jest my.com, które na swoim koncie Might and Glory, Evolution, World of Speed czy Skyforge. Armored Warfare jest oparta na kliencie, czyli musimy zainstalować grę na swoim komputerze. Jednocześnie trzeba się liczyć z wymaganiami sprzętowymi, a rekomendowany przez wydawcę sprzęt to między innymi procesor klasy Intel Core i5 o taktowaniu 3 Gigaherce, 4 Gigabajty pamięci operacyjnej RAM, karta graficzna posiadająca 1 Gigabajt własnej pamięci, klasy GeForce GTS 250.  Armored Warfare to produkcja darmowa dostępna również w języku polskim.

Zasiądź za sterami stalowego potwora.

Armored Warfare to MMO, które pozwala nam przeżyć prawdziwe starcia pancernych potworów. Co ciekawe akcja gry jest osadzona w czasach obecnych, więc będziemy mogli zasiąść za sterami wielu najnowocześniejszych machin wojennych. Produkcja ta skupia się tylko i wyłącznie na potyczkach między graczami, nie znajdziemy tutaj kampanii dla jednego gracza, jednak początkowe starcia i poziom ich trudności pozwala nam na szybkie oswojenie się z zasadami panującymi w grze. Jeśli jednak wolisz grać w pojedynkę możesz wybrać tryb PvP, gdzie duża ilość graczy walczyć będzie w trybie ?każdy na każdego?.

Sama rozgrywka jest raczej skierowana do osób, które uwielbiają szybką i przede wszystkim dynamiczną rozgrywkę, która większy nacisk będzie kładła na zręcznościowe podejście do rozgrywki. Dlatego też osoby szukające realizmu sterowania i walki w tej grze mogą sobie odpuścić, a jednocześnie szukać profesjonalnego symulatora walki sprzętami opancerzonymi o ile taki w ogóle istnieje. Producenci zadbali jednak o dość sporą różnorodność, ponieważ możliwość konfiguracji naszego sprzętu umożliwia nam dopasowania naszego pancernego potwora do naszego stylu walki. Wolisz szybsze poruszanie się kosztem słabszego pancerza? Nie ma problemu.

Grafika w grze opiera się na silniku CryEngine, więc każdy gracz może spodziewać się wysokich detali każdego elementu w grze, a w szczególności czołgów i pojazdów opancerzonych, a ponadto każdy kto sprawuje piecze nad działem będzie mógł znieść z powierzchni ziemi praktycznie każdy element znajdujący się na różnorodnych mapach w grze.

Podsumowując.

Jeśli szukasz dynamicznej i zręcznościowej gry w której będziesz mógł sprawdzić się w walce z innymi graczami wykorzystując potężne, współczesne maszyny, to Armored Warfare jest produkcją idealną dla Ciebie. Mnogość map oraz pojazdów sprawi, że nigdy nie będziesz się nudził, a możliwość indywidualnego dostosowania sprzętu pozwoli na szereg różnych konfiguracji. Gra jest zupełnie darmowa z dodatkowymi mikropłatnościami, a ponadto posiada polską wersję językową.

Graj teraz za darmo →

Komentarze