Arena Mody

Graj teraz za darmo →
Przegladarkowe
Ocena:

Browser
darmowa gra o modelkach

XS Software jest wydawcą gry Arena Mody (Lady Popular), która jest głównie skierowana do płci pięknej, aczkolwiek na pewno nie zabraknie osób grających w tą grę należących do grupy płci brzydkiej. Firma zatrudnia przeszło 100 pracowników, działa praktycznie na każdym kontynencie w większości krajów, dzięki czemu możemy spodziewać się wielu wersji językowych wydawanych przez tą firmę gier. Na swoim koncie XS Software ma takie tytuły jak Khan Wars, Nemexia, Managore czy Street Mobster.

Arena Mody, to bardzo prosta gra przeglądarkowa, przy której nie będziemy musieli nawet martwić się o to, że nasz sprzęt komputerowy będzie za słaby i ?nie pociągnie? tej gry. Gry przeglądarkowe wymagają od graczy jedynie tego by mieć najnowszą przeglądarkę internetową oraz stały dostęp do sieci internetowej.

O grze Arena Mody:

Jest to gra, która oferuje naprawdę wiele bardzo ciekawych możliwości, a przede wszystkim poznanie świata mody i możliwości zabłyśnięcia, zdobycia sławy wśród innych dzięki swojemu gustowi. Początek swojej przygody z grą Arena Mody rozpoczniemy oczywiście od kreacji swojej postaci. Tutaj zaczynają się pewne schody, ponieważ w grze mamy tyle różnych opcji do wyboru, począwszy od butów, poprzez dodatki, konkretne elementy ubioru, kolczyki, okulary, kształt i kolor fryzury, dosłownie wszystko, co można tylko wybrać. Tak ogromny wybór daje nam możliwość stworzenia niepowtarzalnej postaci o charakterystycznym wyglądzie, może jednak zająć nam to sporo czasu.

modelka

Gdy już jednak uporamy się ze stworzeniem postaci czeka nas krótki tutorial, w którym zostaną objaśnione wszelkie podstawowe aspekty gry. Jakie więc możliwości daje nam gra Arena Mody?

W grze możemy zwiedzać miasto, w mieście jak to w mieście czeka na nas wiele do zrobienia, zakupy w galerii, wizyta u fryzjera, wizyta w salonie piękności, wizyta w sklepie z biżuterią, lokale, restauracje, kluby, potańcówki. Można wymieniać bez końca. W grze mamy także swój dom, który możemy praktycznie dowolnie umeblować, udekorować, kupić, co nam się tylko zechce. Gra jest obfita także w aspekty relacji międzyludzkich, możemy zawierać związki, spotykać się z innymi ludźmi, a także ?walczyć? z innymi kobietami o ?dominację? w świecie mody. W grze stoczymy nie jedną walkę supermodelek, gdzie inne osoby osądzą, która jest piękniejsza, ma lepszy styl i gust. W grze nie zabraknie także ogólnych konkursów piękności, dzięki którym będziemy mogli zdobywać sławę, pieniądze oraz poznać prawdziwe życie na Arenie Mody.

Gra Arena Mody, to bardzo ciekawa produkcja, dzięki której każda dziewczyna będzie mogła spełnić swoje marzenia pozostanie modelką, zaistnienia w świecie mody, wykorzystać swój gust do zdobycia sławy. Arena Mody jest grą zupełnie darmową, dostępną w polskiej wersji językowej, a dzięki temu, że jest to gra przeglądarkowa, można w nią zagrać praktycznie wszędzie, na każdym komputerze.

Graj teraz za darmo →

Komentarze