aion

Aion

Graj teraz za darmo →
3D Do Pobrania Fantasy
Ocena:

Gry MMORPG utrzymane w stylu fantasy cieszą się naprawdę dużą popularnością wśród graczy praktycznie na całym świecie, podobnie jest także z grą wydaną przez NC Soft i Gameforge, a mianowicie grą o tytule Aion. Zapewnieniem, iż gra Aion jest naprawdę świetną produkcją może być chociażby to, że NC Soft w swoim dorobku ma także serię gier GuildWars, Lineage 2 czy grę Blade & Soul. Aion, to gra oparta na tak zwanym kliencie, więc żeby w nią zagrać, będziemy musieli ściągnąć specjalne pliki do zainstalowania. Minimalne wymagania jakie stawia przed nami gra to procesor o minimalnym taktowaniu dwóch gigaherców, jeden gigabajt pamięci RAM oraz kartę graficzną klasy GeForce FX5600. Dzięki temu grafika w grze jest naprawdę niesamowita, a wszystkie efekty występujące podczas gry dają naprawdę wielki plus całej produkcji.

Arteia to świat pełen przygód.

Podobnie jak w wielu innych grach fantasy, tak samo w grze Aion, trwa walka pomiędzy dobrem i złem w krainie zwanej Arteia. W krainie tej walczą pomiędzy sobą anioły i demony. Więc standardowo, wchodząc do rozgrywki musimy postanowić, po której stronie będziemy chcieli walczyć. Gdy zdecydujemy do której nacji przystąpimy, będziemy mogli wybrać klasę swojej postaci, a do wyboru mamy cztery możliwości. Mage z dwie podklasami Sorcerer oraz Spirit Master, druga klasa Scout także z dwiema podklasami, Assassin oraz Ranger, kolejna klasa Priest i dwie podklasy Chanter oraz Cleric oraz ostatnia klasa Warrior, która może przekształcić się w Gladiatora lub Templara.

Oczywiście naszym najważniejszym zadaniem będzie odpowiedni rozwój naszej postaci, to jaką klasę wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji, jednak najważniejsze to pamiętać, że każda klasa ma zawsze swoje wady i zalety, tam gdzie jedna postać sprawdzi się wyśmienicie niestety druga może polec niezwykle szybko.

W grze znajdziemy zadania główne tak zwane związane z fabułą jak również zadania poboczne, do wykonania „przy okazji”. Nie od parady gracze uwielbiają grę Aion, to właśnie ze względu na różnorodność, a przede wszystkim ilość misji do wykonania gra ta przynosi naprawdę ogromną ilość godzin spędzonych w napięciu i podekscytowaniu.

Ważnym plusem gry jest możliwość praktycznie nieograniczonej interakcji ze światem gry Aion, a sama powierzchnia i różnorodność lokacji jest naprawdę ogromna i zasługuje na wielką pochwałę. Standardowo Aion oferuje możliwość sparingów z innymi graczami. Dodatkowo jeśli dojdziemy już do naprawdę odległych zadań, będziemy mogli połączyć się w grupie z innymi doświadczonymi graczami by nie walczyć w pojedynkę z bossami, którzy mogli by nas zmieść dosłownie jednym pstryknięciem palca czy ruchem innej dziwnej kończyny swojego ciała.

Podsumowując.

Gra Aion, wyprodukowana przez taką potęgę jak NC Soft, która stworzyła już nie jeden hit w świecie rozrywki potwierdza jedynie świetność wszystkich produkcji. Obecnie gra jest dostępna zupełnie za darmo, oferuje naprawdę przeogromną ilość zadań do wykonania, ogromny świat, a przede wszystkim świetną grafikę pomimo niewielkich wymagań systemowych. Na pochwałę zasługuje także ścieżka dźwiękowa gry, która jednak nie każdemu może przypaść do gustu. Niestety pomiędzy klasami istnieją dość duże różnice i w późniejszym czasie jest to bardzo widoczne. Rzecz jasna w darmowej grze nie mogło zabraknąć możliwości wykorzystania prawdziwych pieniędzy na zakup specjalnych przedmiotów.

 

Graj teraz za darmo →

Komentarze