Aion

Graj teraz za darmo →
3D Do Pobrania MMORPG
Ocena:

Pobieranie
darmowa gra mmorpg aion

Gry MMORPG utrzymane w stylu fantasy cieszą się naprawdę dużą popularnością wśród graczy praktycznie na całym świecie, podobnie jest także z grą wydaną przez NC Soft i Gameforge, a mianowicie grą o tytule Aion. Zapewnieniem, iż gra Aion jest naprawdę świetną produkcją może być chociażby to, że NC Soft w swoim dorobku ma także serię gier GuildWars, Lineage 2 czy grę Blade & Soul. Aion, to gra oparta na tak zwanym kliencie, więc żeby w nią zagrać, będziemy musieli ściągnąć specjalne pliki do zainstalowania. Minimalne wymagania jakie stawia przed nami gra to procesor o minimalnym taktowaniu dwóch gigaherców, jeden gigabajt pamięci RAM oraz kartę graficzną klasy GeForce FX5600. Dzięki temu grafika w grze jest naprawdę niesamowita, a wszystkie efekty występujące podczas gry dają naprawdę wielki plus całej produkcji.

Arteia to świat pełen przygód.

Podobnie jak w wielu innych grach fantasy, tak samo w grze Aion, trwa walka pomiędzy dobrem i złem w krainie zwanej Arteia. W krainie tej walczą pomiędzy sobą anioły i demony. Więc standardowo, wchodząc do rozgrywki musimy postanowić, po której stronie będziemy chcieli walczyć. Gdy zdecydujemy do której nacji przystąpimy, będziemy mogli wybrać klasę swojej postaci, a do wyboru mamy cztery możliwości. Mage z dwie podklasami Sorcerer oraz Spirit Master, druga klasa Scout także z dwiema podklasami, Assassin oraz Ranger, kolejna klasa Priest i dwie podklasy Chanter oraz Cleric oraz ostatnia klasa Warrior, która może przekształcić się w Gladiatora lub Templara.

aion

Oczywiście naszym najważniejszym zadaniem będzie odpowiedni rozwój naszej postaci, to jaką klasę wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji, jednak najważniejsze to pamiętać, że każda klasa ma zawsze swoje wady i zalety, tam gdzie jedna postać sprawdzi się wyśmienicie niestety druga może polec niezwykle szybko.

W grze znajdziemy zadania główne tak zwane związane z fabułą jak również zadania poboczne, do wykonania ?przy okazji?. Nie od parady gracze uwielbiają grę Aion, to właśnie ze względu na różnorodność, a przede wszystkim ilość misji do wykonania gra ta przynosi naprawdę ogromną ilość godzin spędzonych w napięciu i podekscytowaniu.

Ważnym plusem gry jest możliwość praktycznie nieograniczonej interakcji ze światem gry Aion, a sama powierzchnia i różnorodność lokacji jest naprawdę ogromna i zasługuje na wielką pochwałę. Standardowo Aion oferuje możliwość sparingów z innymi graczami. Dodatkowo jeśli dojdziemy już do naprawdę odległych zadań, będziemy mogli połączyć się w grupie z innymi doświadczonymi graczami by nie walczyć w pojedynkę z bossami, którzy mogli by nas zmieść dosłownie jednym pstryknięciem palca czy ruchem innej dziwnej kończyny swojego ciała.

walka w aion

Podsumowując.

Gra Aion, wyprodukowana przez taką potęgę jak NC Soft, która stworzyła już nie jeden hit w świecie rozrywki potwierdza jedynie świetność wszystkich produkcji. Obecnie gra jest dostępna zupełnie za darmo, oferuje naprawdę przeogromną ilość zadań do wykonania, ogromny świat, a przede wszystkim świetną grafikę pomimo niewielkich wymagań systemowych. Na pochwałę zasługuje także ścieżka dźwiękowa gry, która jednak nie każdemu może przypaść do gustu. Niestety pomiędzy klasami istnieją dość duże różnice i w późniejszym czasie jest to bardzo widoczne. Rzecz jasna w darmowej grze nie mogło zabraknąć możliwości wykorzystania prawdziwych pieniędzy na zakup specjalnych przedmiotów.

 

Graj teraz za darmo →

Komentarze