Aktualizacja Heroes Online

mm

 

Heroes Online jest jedną z najpopularniejszych gier MMO, wszystko wzięło się z tego, że wcześniejsze komputerowe wydania gry uzyskały miano klasycznych, niezastąpionych oraz kultowych gier. Także pomysł wydania gry w postaci MMO był mówiąc krótko ? strzałem w dziesiątkę.

 

Aktualizacja, która została wydana 11.02.2015 wprowadza wiele zmian oraz poprawek, a oto niektóre z nich:

 

-Lepszy ? Silniejszy ? Szybszy ? czyli aktualizacja dotycząca postaci. Postacie będą lepiej znajdować nowe artefakty w trybie Bohatera. Ulepszanie artefaktów sprawi, że postaci będą stawały się coraz silniejsza, a także zwiększy się podstawowa szybkość bohaterów o co gracze prosili już od dawna.

 

-Zmiany wprowadzone odnośnie równowagi Bohaterów Magii i Mocy. Zwiększone dowództwo u Bohatera Mocy, a także dodanie drugiego ruchu w turze, dla każdego powyżej 22 poziomu. Bohater Mocy będzie miał również dostęp do czaru ?Rozproszenie Magii?.

 

-Ulepszenia Artefaktów, to coś na co czekała większość graczy. Dzięki tej opcji, praktycznie każdy artefakt będzie mógł zostać ulepszony, przez co zwiększy się jego moc. Ulepszenie podnosi statystyki danego artefaktu o określoną wartość, czasami ulepszenie może podnosić jedynie wybrane statystyki, a czasami mogą być to wszystkie statystyki artefaktu. Pamiętajmy o tym, że wszystkie artefakty mają swój limit i nie mogą być ulepszane w nieskończoność. Widoczny w opisie pasek postępu da nam do zrozumienia ile razy możemy ulepszyć dany artefakt.

 

-Przerobiono również Walkę z Bosem. Znikają bowiem Wielopoziomowe Bitwy, a pojawiają się Tygodniowe Walki z Bosami. Zdolności każdego Bosa działają tak jak to zamierzono, dzięki czemu każda walka będzie teraz stanowiła większe wyzwanie, a od gracza będzie wymagana większa uwaga oraz taktyczna rozgrywka.

 

-Obecnie Gildie mają o limit graczy określony do 1200 członków. Jest to wynik tego, że logowanie do gry było dość długie. W przyszłości limit ten ma zostać jeszcze bardziej okrojony dla stworzenia jeszcze większego komfortu rozgrywki.

 

-Poza tym naprawiono wiele błędów, wprowadzono niewielkie zmiany i ogólnie usprawniono grę.

 

Wszystkie zmiany można testować już od 11 lutego bieżącego roku i ewentualne uwagi zgłaszać wydawcom.

Graj w Heroes online

Komentarze