10 milionów graczy My Free Zoo

mfz

Ostatnimi czasy w grze wydanej przez Upjers My Free Zoo liczba graczy, którzy aktywnie prowadzą i rozwijają swoje ZOO przekroczyła dziesięć milionów! Dzięki temu wydarzeniu w grze będziemy mogli skorzystać z wielu specjalnych akcji udostępnionych przez twórców.

 

Pierwszą rzeczą jaką możemy otrzymać to animowana dekoracja do naszego ZOO w postaci napisu 10 milionów graczy. Dekoracja ta przynosi tysiąc punktów doświadczenia, wystarczy się zalogować do godziny dwunastej w południe do 6 sierpnia.

 

Drugą akcją obowiązującą od 30 lipca do 6 sierpnia jest możliwość otrzymania parkę dwóch słodkich bliźniaków przy każdej udanej hodowli, w przypadku nieudanej hodowli otrzymamy podwójną liczbę punktów doświadczenia, która będzie od razu dodana po zakończeniu hodowli.

 

W tygodniu pełnym akcji przy kupnie srebrnego lub złotego boostera otrzymamy zupełnie za darmo, w prezencie drugi, taki sam booster. Kupując booster dostajemy dwa w cenie jednego. Dodatkowo kupując złoty booster możemy otrzymać nowe zwierzątko do naszego terrarium jakim jest białobrzuchy jeż afrykański. W każdym złotym boosterze na pewno znajdować się będzie jedna z ośmiu kart tego zwierzaczka.

 

Dodatkową opcją jest możliwość kupna nowego zwierzątka jakim jest rybka Siganus Magnificus, kupna możemy dokonać za zoodolary od poziomu osiemdziesiątego drugiego.

 

Producenci gry wprowadzili także informację, która będzie pokazywała nam ilość nieotwartych boosterów.

 

Graj w My Free Zoo

Komentarze